Ilu nõuab ohvreid: vaata, mida Kendall Jenner oma rindadega salaja tegi

Ilu nõuab ohvreid: vaata, mida Kendall Jenner oma rindadega salaja tegi

Paljude moeloojate muusa Kendall Jenner on küll vaid 19aastane, ent juba praegu teenib ta meeletuid summasid ning kindlasti võib teda pidada maailmas üheks enimteenivamaks modelliks. Võrreldes oma õdedega, on Kendall teistsugune – ta ei otsi meeletult avalikkuse tähelepanu ega tee oma välimusega ekstreemsusi selleks, et pildis olla!

Paljude moeloojate muusa Kendall Jenner on küll vaid 19aastane, ent juba praegu teenib ta meeletuid summasid ning kindlasti võib teda pidada maailma üheks enimteenivamaks modelliks. Võrreldes oma õdedega on Kendall teistsugune – ta ei otsi meeletult avalikkuse tähelepanu ega tee oma välimusega ekstreemsusi, selleks et pildis olla!

Sellegipoolest tuleb tõdeda, et ka Kendall armastab oma stiili aeg-ajalt muuta ning paar kuud tagasi võttis ta ette üpriski valuliku protseduuri, mida enamik naisi teha ei julgeks. Nimelt lasi Kendall oma rinnanibu augustada!

Siiamaani on tal õnnestunud seda edukalt varjata ja seda tegi ta kindlal põhjusel – peale rinnanibu augustamist kulub veel tükk aega, et nibu ümbrus paraneda saaks! 

Nüüd aga ilmus meediasse üks esimesi pilte, kust on näha, et Kendall tõepoolest lasi oma rinnanibu augustada!

Vaata pilti siin