Ilu päästab maailma: heategevuslik Hair Fusion Show 2013

Ilu päästab maailma: heategevuslik Hair Fusion Show 2013

18. mail toimub Tallinnas suur rahvusvaheline heategevuslik juuksurite-stilistide üritus HAIR FUSION SHOW 2013. Vene teatri laval esinevad parimad kollektiivid erinevatest riikidest.  Meeskonnad Venemaalt, Aserbaidžaanist, Leedust, Lätist ja Eestist näitavad oma soengute kollektsioone, mida esitletakse sel üritusel esmakordselt. Teid ootavad mini-etendused, kus esitletakse avangardset moodi, mis hämmastavad ja üllatavad oma fantaasia ja kõrge professionaalsusega. Juuksurimeistrite eesmärk on üllas, sest ilu päästab maailma.

18. mail toimub Tallinnas suur rahvusvaheline heategevuslik juuksurite-stilistide üritus HAIR FUSION SHOW 2013. Vene teatri laval esinevad parimad kollektiivid erinevatest riikidest. Meeskonnad Venemaalt, Aserbaidžaanist, Leedust, Lätist ja Eestist näitavad oma soengute kollektsioone, mida esitletakse sel üritusel esmakordselt. Teid ootavad mini-etendused, kus esitletakse avangardset moodi, mis hämmastavad ja üllatavad oma fantaasia ja kõrge professionaalsusega. Juuksurimeistrite eesmärk on üllas, sest ilu päästab maailma.

Kogu piletimüügist saadav tulu annetatakse SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile abiks enneaegselt sündinud raske puudega laste peredele, kes vajavad tuge hoolduse, ravi ja eritoitumisega. Igakuine kulu ühe lapse kohta kuus on minimaalselt 300 eurot, kuid selliste perede sissetulek võib olla väga väike – paljud vanemad ei saa töötada, sest nad peavad olema ööpäevaringselt lapsega kodus. Neid peresid, kes on jäänud ilma toetuseta, on Eestis 30-50.

Need lapsed ei räägi, liiguvad vaevu, ei söö ise, kuid nad tunnevad… Me ei saa neile anda täielikku paranemist, kuid me saame aidata neil elada, saada normaalset hooldust ja vajalikku toitu ning toetada nende laste vanemaid.

“Ei saa vaadata ilu ilma kõlbeliste väärtusteta. Ilu ilma headuseta sureb, kuna ta on kasutu” – Samuel Johnson, inglise kriitik, leksikograaf, valgustusajastu luuletaja.

Vaata heategevuskampaaniast lähemalt siit: 

http://lastefond.ee/lastefondist/kaimasolevad-projektid/kampaaniad/aitame-eliiset/

 

Aidake meil aidata!

HAIR FUSION SHOW 2013 piletid on juba müügis Piletilevis ja Vene Teatri kassas

 

Vaata eelmiste aastate GALERIID!