Ilublogi Stellarium pidaja Stella K. Wadowsky toob Buduaari turule eksklusiivsed lõhnaküünlad

Ilublogi Stellarium pidaja Stella K. Wadowsky toob Buduaari turule eksklusiivsed lõhnaküünlad

Kohe kohe – juba 15. märtsil stardib Eesti Näituste messikeskuses Buduaari Tallinna turg, mis sel aastal on tõesti enneolematult suur ning täis veelgi rohkem üllatusi. Lisaks paljudele teistele tuntud Eesti naistele tuleb Buduaari turule müüma ka stiilne meelelahutusportaali ajakirjanik Stella K. Wadowsky, kes peab ka oma ilublogi Stellarium. Sel aastal toob Stella Buduaari turule müüki Stellariumi lõhnaküünlad. Miks Stella küünlavalmistamise projekti ette võttis, millise lõhna ta välja valis ja kui palju Stella küünlad Buduaari turul maksma hakkavad – Buduaar rääkis sel teemal Stellaga lähemalt.   

Kohe kohe – juba 15. märtsil stardib Eesti Näituste messikeskuses Buduaari Tallinna turg, mis sel aastal on tõesti enneolematult suur ning täis veelgi rohkem üllatusi. Lisaks paljudele teistele tuntud Eesti naistele tuleb Buduaari turule müüma ka stiilne meelelahutusportaali ajakirjanik Stella K. Wadowsky, kes peab ka oma ilublogi Stellarium.

Sel aastal toob Stella Buduaari turule müüki Stellariumi lõhnaküünlad. Miks Stella küünlavalmistamise projekti ette võttis, millise lõhna ta välja valis ja kui palju Stella küünlad Buduaari turul maksma hakkavad – Buduaar rääkis sel teemal Stellaga lähemalt. 

Armastus lõhnaküünalde vastu on Stellal juba ammusest ajast. “Mulle on küünlad alati väga hingelähedased olnud. Meil põleb kodus palju lõhnaküünlaid ning kuna sünnipäevad on ka seotud küünaldega, siis tundus vahva valida Stellariumi esimese sünnipäeva tähistamiseks just bloginimeline küünal,” kommenteerib Stella ja räägib meile Stellariumi lõhnaküünlast lähemalt: “Nende küünalde eeliseks on see, et klaasi saab hiljem taaskasutada. Näiteks viskiklaasina, samuti saab sinna sättida sisse meigipintsleid või ehteid. Buduaari turul on küünalde hinnaks 7,50 eurot, mis on ka nende originaalhinnaks.”

Kuid millise lõhna Stella oma nimiküünlale valis? “Mulle meeldivad väga värsked lõhnad, seega valisin Stellariumi küünlale tsitronella ning sidrunheina ja värvi saime porgandiõli lisamise abil.”

Loe lõhnaküünalde valmistamise kohta Stellariumist siit!

Vaata allpool ka pilte Stella lõhnaküünaldest, mida ta Buduaari turul müüma hakkab.

Karin Karu