Ime või kokkusattumus: tüdruk saatis õhupalliga surnud isale kirja ja sai uskumatu vastuse

Ime või kokkusattumus: tüdruk saatis õhupalliga surnud isale kirja ja sai uskumatu vastuse

Käesoleva aasta 13. mail kaotas teismeline neiu Saige oma isa, kes jäi alla võitluses pankrease vähiga. Saige ja tema lesestunud ema Sandy, otsustasid varalahkunud meest isadepäeval liigutava žestiga meeles pidada.  

Käesoleva aasta 13. mail kaotas teismeline neiu Saige (13) oma isa, kes jäi alla võitluses pankrease vähiga. Oklahomas elavad Saige ja tema lesestunud ema Sandy otsustasid varalahkunud meest isadepäeval liigutava žestiga meeles pidada.  

 

Ema ja tütar lasid isa haua juures lendu õhupalli kirjaga “#1 isa” ning õhupalli külge oli kinnitatud ka kiri. Mis sellele järgnes, toob lausa pisara silma. 

Isale saadetud kirjas seisid järgmised read: “Kui sa selle õhupalli kätte saad, siis tee Saige’ i päev ilusaks saates vastus, kus sa oled. Täname juba ette!”

“Me arvasime, et õhupalli saatmine taevasse, taevasse tema isa juurde, on hea idee,” ütles Sandy. 

Pärast keerukat õhkutõusu (õhupalli pael jäi elektriliinidesse kinni) viis tuuleiil palli ja selle külge kinnitatud kirja taevasse. 

Saige ja tema ema lahkusid seejärel surnuaiast ning pärast põgusat asjaajamist naasesid koju, mis asub surnuaiast umbes 40 km kaugusel.

Koju jõudes ootas neid ees aga uskumatu kingitus. Nende maja taga on karjamaa, kus Saige ja tema isa tihti koos töötasid ja aega veetsid. Seda karjamaad piirab aed, mille külge oli takerdunud seesama õhupall koos kirjaga, mille nad surnuaias lendu lasid. Isa auks kirjutatud sõnum oli otseteed koju lennanud, sellel samal päeval. 

Sandy selgitas enda ja tütre esmast reaktsiooni: “Me hakkasime nutma, sest tundus, et see on sõnum Saige´i isalt. See andis meile tohutul määral rahutunnet.”

 

Allikas:  seventeen.com