Indrek Galetin: Oma asi, kellega seksin!

26 kommentaari
Indrek Galetin: Oma asi, kellega seksin!

Olen pressis mitu aastat töötanud ja tean kuidas ei millesti midagi suurt ja kollast tehakse, räägib  fotograaf Indrek Galetin Buduaarile.

“Olen pressis mitu aastat töötanud ja tean, kuidas ei millesti midagi suurt ja kollast tehakse,” räägib  fotograaf Indrek Galetin Buduaarile.

Tegelikult on noorsand ammu teadlik, et kui ta tahab avaliku elu tegelane olla, siis peab ta sellega arvestama, et meediaväljaanded kollast nooti pasundavad. „See on paratamatus! Igal juhul püüan selliseid olukordi vältida,” tõdeb mees.

Staarfotograafi, kes keda igal võimalikul juhul homoseksuaaliks tembeldatakse, teab aga põhitõde, et kollane meedia ja kõmu on müüv kaup. „Inimesi huvitab igasugune varjatud info kuulsuste kohta, mis ei ole avalik. Eestis on peaaegu kõiki meelelahutusäris tegevaid mehi homoseksuaalideks tembeldatud. Peaks siinkohal mainima, et kõik me, ka Sina lugeja, kannad igapäevaselt homode disainitud riideid, kasutad nende disainitud mööblit ja isegi kuulad homode kirjutatud muusikat,” nendib Indrek fakti.

Indreku sõnum inimestele ja ajakirjanikele oleks järgmine: „Uurige vähem teiste elu ja kulutage see väärtuslik aeg näiteks oma perele või kallimale. Mina tean ise, kuidas oma elu elada, kellega olla ja kellega seksida. Siinkohal võin öelda, et mind absoluutselt ei huvita, mida minust kirjutatakse ja mida keegi lugeja minust arvab. Tean ise, kes ma olen ja miks ma olen. Ilusat kevadet!”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja

Sarnased artiklid