Indrek Galetin valiti taas Eurovisiooni ametlikuks fotograafiks

15 kommentaari
Indrek Galetin valiti taas Eurovisiooni ametlikuks fotograafiks

Eelmine nädalavahetus kutsuti fotograaf Indrek Galetin kolmeks päevaks Šveitsi linna Genfi EBU peakorterisse Eurovisiooni ametliku kodulehekülje Eurovision.tv tiimi kokkusaamisele.

Eelmisel nädalavahetusel kutsuti fotograaf Indrek Galetin kolmeks päevaks Šveitsi linna Genfi EBU peakorterisse Eurovisiooni ametliku kodulehekülje eurovision.tv tiimi kokkusaamisele.

Genfis asuvad paljude rahvusvaheliste organisatsioonide peakorterid, sealhulgas ka EBU (European Broadcasting Union) peakorter.

Indrek on valitud alates 2007. aastast EBU poolt Eurovisiooni ametlikuks fotograafiks. “Meie meeskond väga professionaalne, kõik on oma ala parimad. Kokku on umbes kümme inimest viiest erinevast riigist. Genfis tutuvustati meile EBU peakorterit, avati uue disainiga eurovision.tv kodulehekülg ja arutleti Venemaal toimuva Eurovisiooni üksikasju,” jutustas Indrek.

“Seljataga on kaks laste ja üks suur Eurovisiooni lauluvõistlus, kus töötasin Eurovision.tv heaks. Palju tööd on tehtud ja kõik on olnud minuga väga rahul. Olen kutsutud ka mais Moskvas toimuvale 54. Eurovisiooni lauluvõistlusele,” lisas Galetin.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja