Indrek Galetinil kadusid ujulas püksid ära

/Rubriik: Kuum 8/ Täna vastab Buduaari küsimustele kõmuline fotograaf Indrek Galetin, kes suutis nõusse rääkida paljud tuntud inimesed, kes tema fotonäitusel Amour poolpaljalt poseeriksid. 

/Rubriik: Kuum 8/

Täna vastab Buduaari küsimustele kõmuline fotograaf Indrek Galetin, kes suutis nõusse rääkida paljud tuntud inimesed, kes tema fotonäitusel Amour poolpaljalt poseeriksid.

1. Kui sa saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida sa ette võtaksid?
Läheksin sinna kuhu mind muidu ei lasta. Kindlasti prooviksin ka mõne lennuki peale saada ja põrutaks mõnele soojale maale puhkama.

2. Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?
Paar kuud tagasi varastati mul veekeskuses teksapüksid ära ja ma pidin ilma pükstata koju minema. See oli küll piinlik. Veekeskuse nime ma siiski ei avaldaks, kuna tahan seal ka tulevikus ujumas käia.

3. Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?
Ühele vanale tuttavale tegin nalja, et olen juba abielus ja mul on kaks last. Ta jäi alguses uskuma, aga alles mõni aeg hiljem sai aru, et see ei ole nii.

4. Mis oli viimases sms-is, mis sinu telefonile saabus?
Saldomuutus. Konto 11071724** saldo suurenes +1300.00 EEK.

5. Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib?
Minu pikkus, tahaksin natuke lühem olla. Muidu pole nagu vigagi! :)

6. Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled (peale auto ja maja)?
Minu fotovarustus, mille väärtus ulatub üle 100 000 krooni.

7. Kas tahaksid olla natuke rikkam või natuke ilusam? Miks?
Arvan, et kõik meist tahaksid alati olla natuke rikkamad ja ilusamad. Ilusamatel inimestel on kergem elus läbi lüüa ja raha ei tee kunagi paha.

8. Kes võiks olla see inimene või inimesed, kellega sa pole kaua aega suhelnud ja keda tahaksid näha või tervitada? Minu eluarmastus.

/Toimetas Merlyn Uusküla/