Ines Karu disainis oma pulmakleidi ise

Ines Karu disainis oma pulmakleidi ise

Eelmisel laupäeval, Eesti taasiseseisvumise 20. aastapäeval abiellus Ines Karu oma kauaaegse elukaaslase Martin Saloga. Pruut jättis oma kauni perekonnanime alles ja lisas sellele abikaasa nime. Buduaar soovib värskele noorpaarile palju õnne!

Eelmisel laupäeval, Eesti taasiseseisvumise 20. aastapäeval abiellus Ines Karu oma kauaaegse elukaaslase Martin Saloga. Pruut jättis oma kauni perekonnanime alles ja lisas oma abikaasa nime. Buduaar soovib värskele noorpaarile palju õnne!

Ines rääkis, et nad on küll kaua koos olnud, kuid nüüd tundsid, et õige aeg on käes. „Oleme teineteist piisavalt tundma õppinud ja üheks harmooniliseks tervikuks põimunud.”

Pulmad toimusid Viljandi Jaani kirikus ja pulmapäeval tuli silmitsi seista ka mõningate ootamatustega. Samal ajal toimus Viljandis rattamaraton. Kuid kõik laabus kokkuvõtvalt siiski kenasti ja värske abielunaine mainis, et pulmalistelt saadud tagasiside on olnud superpositiivne.

Oma tähtsal päeval soovis mõrsja olla kaunis, naiselik ja samas omanäoline. Ja just nimelt sellepärast disainis neiu oma kleidi ise ja lisas, et ta väga armastab rõivaid disainida!

Pulmareisile Kreeta saarele saadab noorpaari Novatours.

 

Annett Grossfeldt