Inetu Betty võttis 9 kilo alla

Populaarse sarja Inetu Betty peaosatäitja America Ferrera  kehastab sarjas naist, kes üritab ilma teha moemaailmas, ainsaks takistuseks mitte kõige perfektsem välimus.

Populaarse sarja Inetu Betty peaosatäitja America Ferrera  kehastab sarjas naist, kes üritab ilma teha moemaailmas, ainsaks takistuseks mitte kõige perfektsem välimus. Kuigi Americat peetakse vormikate naiste eeskujuks, on ta filmivõtete ajal kaotanud 9 kilo, vahendab Sky. Seda kinnitab ka oktoobrikuu Glamour, mille kaanetüdrukuks on America Ferrera.  Näitlejatar ise väidab kaalulanguse põhjuseks olevat tiheda filmimisvõtete graafiku. Oma kaalukaotust on ta kommenteerinud järgnevalt: ’’ Ma tunnen, et olen nagu tavaline inimene. Kannan riideid suuruses 40-42, mis on täiesti normaalne. Aga ma mõistan ka, et image_203365minu soov paremat vormi saavutada on kaasa toonud kriitikat’’, tunnistab naine ajakirjale Female First. Kriitika põhjuseks on näitlejanna väited, et ta ei tunne mingit survet oma kaalule Hollywoodis, kus enamik näitlejannasid on piitspeenikesed. ’’Mul on väga vedanud. Betty mängimine on mind julgustanud olema see, kes ma olen ja mitte ennast muutma’’ on ta öelnud.

Muuhulgas on America Ferrera aastal 2002 kaasa löönud filmis ’’Real Women Have Curves’’ kus tema tegelaskujuks oli veel täidlane noor neiu. Milline nägi näitleja välja selle filmi ajal, saad vaadata SIIT.