Inga Kallberg tegi elus kannapöörde

Inga Kallberg tegi elus kannapöörde

Meedias palju kõmu tekitanud kaunitar Inga Kallberg on oma elus pööranud uue lehe. Seda naiivset neiut, keda mõned aastad tagasi Indrek Leiburi käevangus nähti, enam ei eksisteeri. Noor neiu on proovinud küll mitmeid erinevaid ameteid, sealhulgas ka modellitööd Itaalias, kuid antud hetkel kuulub ta Kanal 2 ridadesse ja armastab oma tööd väga. Lisaks on Ingal kindel plaan, kuidas oma edasist elu planeerida! Buduaar uuris kaunitarilt, mis plaanid neiul oma edasise eluga täpsemalt on ning kuidas noor naine oma jõulud sel aastal veeta kavatseb. 

Meedias palju kõmu tekitanud kaunitar Inga Kallberg on oma elus pööranud uue lehe. Seda naiivset neiut, keda mõned aastad tagasi Indrek Leiburi aka Nõia-Intsu käevangus nähti, enam ei eksisteeri. Noor neiu on proovinud küll mitmeid erinevaid ameteid, sealhulgas ka modellitööd Itaalias, kuid antud hetkel kuulub ta Kanal 2 ridadesse ja armastab oma tööd väga. Lisaks on Ingal kindel plaan, kuidas oma edasist elu planeerida! Buduaar uuris kaunitarilt, mis plaanid neiul oma edasise eluga täpsemalt on ning kuidas noor naine oma jõulud sel aastal veeta kavatseb. 

“Eestisse ma jõuluperioodiks jääda ei soovi, võtan ette pikema reisi. Seda, kuhu täpsemalt minna plaanin ja kes on see salapärane isik, kelle kaasa võtan, siinkohal veel ei mainiks,” jätab Inga jõulude veetmise osas otsad lahtiseks. “Käin hetkel tööl, nimelt töötan Kanal2 alluvuses öösaates “Night Chat”.” “Töö meeldib mulle väga, kollektiiv on meil lausa super,” kiidab Inga.

“Lisaks on mul hetkel elus suuremad muudatused käsil, nimelt olen otsustanud hakata järgmisest kuust alates tõsiselt tegelema sellise spordialaga nagu seda on Bikini Fitness. Olen looduse poolt kaasa saanud väga head geenid ning trennis käimises olen juba nii-öelda vana lõvi,” muigab Inga. “Oma ala profid on huvitatud minu treenimisest, see ala on Eestis praegu veel uus ja pigem vähetuntud, seega on mul ka reaalne võimalus juba järgneval kevadel võistlustulle astuda ning võib-olla isegi medalikoht saavutada,” teab Inga, et praegu on parim aeg antud spordialal end teostada ja endale nime teha.

 

Karin Karu