Inger Agur aitab buduaarikatel jõulukingitusi ning -kaunistusi valmistada

Inger Agur aitab buduaarikatel jõulukingitusi ning -kaunistusi valmistada

Inger Agur (20) on noor ja ettevõtlik naine, kes hetkel elab Tartus ning õpib esimesel kursusel ajakirjandust ja kommunikatsiooni. Vabal ajal armastab Inger aga ehteid ning kingitusi valmistada. Et peagi saabuv jõulukuu oleks rahakotile kergem ja peavalu kingituste leidmisel vähem, siis avame Buduaari lehel alates esimesest detsembrist  eraldi nipinurga, kust iga päev kuni 24. detsembrini leiab uue ja vahva õpetuse jõulukingituste ja kaunistuste valmistamiseks. Ja just Inger on see, kes neid toredaid nippe meile jagab. Kuidas tekkis Ingeril idee hakata ise kingitusi meisterdama ja miks see talle meeldib, sellest rääkis Buduaar Ingeriga lähemalt.  

Inger Agur (20) on noor ja ettevõtlik naine, kes hetkel elab Tartus ning õpib esimesel kursusel ajakirjandust ja kommunikatsiooni. Vabal ajal armastab Inger aga ehteid ning kingitusi valmistada.

Et peagi saabuv jõulukuu oleks rahakotile kergem ja peavalu kingituste leidmisel vähem, siis avame Buduaari lehel alates esimesest detsembrist  eraldi nipinurga, kust iga päev kuni 24. detsembrini leiab uue ja vahva õpetuse jõulukingituste ja kaunistuste valmistamiseks. Ja just Inger on see, kes neid toredaid nippe meile jagab.

Kuidas tekkis Ingeril idee hakata ise kingitusi meisterdama ja miks see talle meeldib, sellest rääkis Buduaar Ingeriga lähemalt.

Varasemast ajast on Inger tegelenud müügitööga ning osalenud projektides, kus on vaja midagi kirjutada või teksti parandada. Kingituste ning kaunistuste oma kätega meisterdamise lembus sai alguse paar aastat tagasi. “Elasin väikeses ning suhteliselt igava välimusega korteris, mida hakkasin tasapisi enda kokku klopsitud asjadega sisustama. Peagi ilutsesid minu tehtud kõrvarõngad sõbrannade kõrvas ning jõulukuul üllatasin sugulasi näiteks mälestusteraamatu kinkimisega. Kusjuures see osutus suurepäraseks stressi maandamise viisiks, sest meisterdades keskendusin täielikult valmivale asjale ja argimured ununesid. Kõige tähtsamaks pean aga seda, et loomingulise inimesena ajavad mul erinevad ideed kogu aeg „üle ääre“ ja on tore neid ka teistega jagada,” ütleb Inger. 

Miks aga otsustas Inger just Buduaarile ettepaneku koostööd teha? “Buduaari poole otsustasin pöörduda sellepärast, et tegu on Eesti ühe suurima naistele suunatud portaaliga, kus on kindlasti palju nutikaid ja loomingulisi inimesi, kellele tuleks vaid suund kätte näidata, mille järgi saaksid nad juba ise tegutsema hakata.” 

Inger lubab Buduaari lugejatele jagada palju vahvaid ning toredaid ideid. “Tihti on jõulustressi suurimaks põhjustajaks rahapuudus ning luban, et sel aastal ei pea kingituste tegemisel selle peale mõtlema. Vaja läheb ainult loovust, aega, armastust ja näiteks kääre.”

 

Esimese postituse avaldame nipinurgas juba 1. detsembril. Lõbusat meisterdamist ja imekaunist jõulukuud teile, kallid buduaarikad.

 

Karin Karu