Ingrid Tähismaa asutas Meediakooli

Detsembris ajakirja Kroonika peatoimetaja kohalt lahkunud Ingrid Tähismaa hakkas meediaettevõtjaks. Tähismaa asutas äsja meediakonsultatsioone ja -koolitust pakkuma hakkava äriühingu nimega Meediakool. Värske ettevõtja jääb oma firma plaane kommenteerides esialgu
napisõnaliseks, kuid annab mõista, et Meediakool nõustab nii meedia
tootjat kui ka tarbijat, kirjutab Eesti Ekspress. Küsimusele, kas ta praegu konsulteerib trüki- või telemeediat vastab Tähismaa: “Nii ja naa.”

Detsembris ajakirja Kroonika peatoimetaja kohalt lahkunud Ingrid Tähismaa hakkas meediaettevõtjaks. Tähismaa asutas äsja meediakonsultatsioone ja -koolitust pakkuma hakkava äriühingu nimega Meediakool.

Värske ettevõtja jääb oma firma plaane kommenteerides esialgu napisõnaliseks, kuid annab mõista, et Meediakool nõustab nii meedia tootjat kui ka tarbijat, kirjutab Eesti Ekspress. Küsimusele, kas ta praegu konsulteerib trüki- või telemeediat vastab Tähismaa: “Nii ja naa.”

Sama vastuse saab küsimus, kas projektid on Eestis või välismaal. Oma tegemistest lubab ta täpsemalt rääkida nädala-paari pärast.

Pilt: Scanpix/mp/Foto Marina Pushkar/ Postimees

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/