Ingrid Tähismaa on Eestis sama kuulus nagu Britney Spears maailmas

Eestis ei möödu enam pävagi, kui Ingrid Tähismaa ei figureeri kollases
ajakirjanduses või televiisoris. Nüüd on lisaks pereelu skandaalile,
tülile Anu Saagimiga,
Kroonikast koondamisele ning kõikidele avalikele sõnavõttudele,
Meediakoolile, Kroonika laulule ning arvukatele arvustustele isandunud
ka täiesti midagi uut. Ingrid Tähismaa sai pakkumise TV3-st, ning ta hakkab alates märtsist toimetama ja juhtima saadet "Tähetund".  USA-s kajastatakse samamoodi Britney Spearsi
iga sammu, samuti pestakse Britney perekonna "musta pesu" nii, et
tervel maailmal on iga päev vähemalt kolm uut uudist tema käekäigust.

Eestis ei möödu enam pävagi, kui Ingrid Tähismaa ei figureeri kollases ajakirjanduses või televiisoris. Nüüd on lisaks pereelu skandaalile, tülile Anu Saagimiga, Kroonikast koondamisele ning kõikidele avalikele sõnavõttudele, Meediakoolile, Kroonika laulule ning arvukatele arvustustele isandunud ka täiesti midagi uut. Ingrid Tähismaa sai pakkumise TV3-st, ning ta hakkab alates märtsist toimetama ja juhtima saadet "Tähetund". USA-s kajastatakse samamoodi Britney Spearsi iga sammu, samuti pestakse Britney perekonna "musta pesu" nii, et tervel maailmal on iga päev vähemalt kolm uut uudist tema käekäigust.

Märtsikuu algusest üllatavad TV3 „Seitsmesed uudised” põnevate teemalugudega, mis nädala lõpuks kogutakse saatesse „Tähetund“. Seega — kui tavaliselt oleme harjunud nägema lauljaid, näitlejaid, ministreid ja muid avaliku elu tegelasi kaamera ees küsimustele vastamas, siis Tähetunnis avaneb kuulsustele võimalus roll vahetada ning ise intervjueerimiseks mikrofon kätte võtta, vahendab Delfi.

„Vaataja jaoks on ilmselt ühtviisi põnev jälgida nii staaride toimetulekut reporterina kui seda, millised teemad tuntud inimesi köidavad,” märkis Tähetunni toimetaja ja juht Ingrid Tähismaa, lisades, et staaride omanäolised reportaažid ja huvitavad vaatenurgad muudavad saate tõeliselt värvikaks. Tähetunnis kajastavad kuulsused just seda, mis neile korda läheb ning püüavad leida vastuseid seni hinge kripeldama jäänud küsimustele, tehes seda mõistval ja hoolival moel.

Buduaar jääb saadet huviga ootama!

 

Pilt: Scanpix

/Toimetas: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/