Inimesed seksivad endiselt heinaküünis

Buduaari suhtlusfoorumi seksi ja suhete teema all on
foorumipostitajad tõstatanud teema, kus avalikustatakse oma kõige
naeruväärsemaid ja ebatavalisemaid kohti, kus nad seksinud on.

Buduaari suhtlusfoorumi seksi ja suhete teema all on foorumipostitajad tõstatanud teema, kus avalikustatakse oma kõige naeruväärsemaid ja ebatavalisemaid kohti, kus nad seksinud on.

Kõige enam on ära märgitud kohti nagu avalik rand, auto, ööklubi, mullivann, saun, kino, parkla, ujula ning mets. Populaarsed olid ka avalikes kohtades asuvad wc´d, näiteks (üli)koolis, lennukis, restoranis jne.

Küllalt ebatavaliste kohtade seast jäid silma heinamaa, lakk, solaarium, koerakuudi najal, kapsapõld, väliskäimla, raamatukogu, ülikool, kirik ning redel. Tuleb välja, et asjaks on läinud isegi surnuaias ja 6-korruselise hoone katusel. Veel jäid silma kohad nagu kummipaat, turg, kelder ja liinibuss, kus paljud võiksid „asjatajatele“ peale sattuda.

Kasutaja medeya kirjutab: Londoni kesklinnas keset pidu 6-korruselise maja katusel talvel. Külm oli ja pepu hõõrusin ära nii, et ei saanud mitu päeva istuda aga asi oli seda väärt… muuseas kõrvalmaja akende peal oli kari noormehi, kes meile kaasa elasid aga keda ma alles siis tähele panin, kui asi tehtud juba :P

Foorumi postitusi saad lugeda SIIT

/Liisi Truu/