Instagram võib sind rikkaks teha – loe, kuidas!

Instagram võib sind rikkaks teha – loe, kuidas!

Instagrami kontoga on võimalik meeletuid summasid teenida, kuid selleks peab sul olema vähemalt 100 000 järgijat. Ka sellele on mõeldud ning tänapäeval on võimalik üpriski soodsa hinnaga endale need järgijad osta! Oluline on aga sinu Instagrami konto sisu – see peab moetööstusele meeldima ja muidugi peavad sinu pildid olema meele järgi ka sinu konto järgijatele.

Instagrami kontoga on võimalik meeletuid summasid teenida, kuid selleks peab sul olema vähemalt 100 000 järgijat. Ka sellele on mõeldud ning tänapäeval on võimalik üpriski soodsa hinnaga endale need järgijad osta! Oluline on aga sinu Instagrami konto sisu – see peab moetööstusele meeldima ja muidugi peavad sinu pildid olema meele järele ka sinu konto järgijatele.

Neid, kellel on üle 100 000 Instagrami järgija ning kes oskavad oma piltidega raha teenida, nimetatakse Instagrami kuulsusteks ehk inglise keeles instafamous. Selleks ei pea olema modell, näitleja ega laulja, et Instagrami piltidega rikkaks saada! Otse vastupidi – moetööstus otsib inimesi, kellega tavainimene end samastada saab. Välimus ja inimese olemus mängib siinkohal siiski oma rolli – see peab olema positiivne, optimistlik ja esteetiliselt kauni välimusega inimene. Sinu konto peab olema ligitõmbav!

21aastane Gabby Epstein teenib oma Instagrami kontoga meeletuid summasid ja ta ei pea selleks üldse vaeva nägema – piisab sellest, kui ta postitab oma Instagrami kontole pildi, kus ta kannab mõne brändi rõivaeset või aksessuaari ning see sama bränd teeb talle vastutasuks kopsaka ülekande. Muidugi lepitakse eelnevalt kokku, kuidas Gabby toodet reklaamib ja kui kauaks pilt tema Instagrami kontole üles rippuma jääb. 

Gabbyl on tänaseks üle 700 000 järgija ning ühe pildi eest teenib ta vahel isegi tuhandeid dollareid.

Vaata Gabby Instagrami kontot siin.

Ka see pilt tõi Gabbyle kopsaka summa sisse!

 

Vaata rohkem pilte galeriist!