ISA PALUB NÕU KAS peaks tütre suure saladuse viimase kallimale paljastama

ISA PALUB NÕU KAS peaks tütre suure saladuse viimase kallimale paljastama

Vanemate armastus ei tunne piire ning paljud on oma laste nimel valmis kõigeks. Üks isa on aga otsinud abi omamoodi probleemile, mis on seotud tema tütre suhtega. Nimelt on tütar isa sõnul sotsiopaat, kirjutab Reddit

Sotsiopaadid lähevad väga ruttu närvi ning nad tegutsevad hetke ajendil. Isa on mures, sest tütar pole sellest oma kallimale rääkinud. Nüüd palus murelik isa abi Redditi veebilehelt ning küsis, et mida teha. Ühest küljest tahaks isa tütre kallimale saladuse paljastada, kuid kardab, et hävitab sellega tütre suhte. 

Isa sõnul kavatseb tütre kallim üsna pea viimase kätt paluda ning seega on kõik nõuanded teretulnud. 

“Mul on oma tütrega alati hea läbisaamine olnud, aga tal on diagnoos, mis teeb paljud ettevaatlikuks. Nimelt on ta sotsiopaat. Sümptomid ilmnesid juba varajases lapsepõlves ja ta oli oma noorema õe suhtes vägivaldne. 

Ka koolis sattus ta tihti probleemidesse pideva valetamise, salatsemise ja vägivaldse käitumise tõttu. Nüüd on tütar leidnud aga poiss-sõbra, keda ta paistab armastavat, aga ta ei kavatsegi oma diagnoosist kallimale rääkida. 

Tütar on mulle rääkinud, et ta ei armasta mitte kedagi ega tunne empaatiat kellegi vastu, ka mitte oma pereliikmete suhtes. Ta ei tunne kurbust ega häbi, seega ei oska ta ka oma tegusid kahetseda. 

Olen talle rääkinud, et ta peab enne abiellumist poiss-sõbrale tõtt rääkima. Ütlesin, et kui tema ei räägi, siis teen seda mina, aga ta ei usu mind.”

Mees otsib nõu, kas peaks tütre kallimale tõtt rääkima või mitte. Ta kardab, et rääkimine hävitaks tütre suhte ja tema vaimne tervis halveneks. 

Suurem osa kommenteerijatest leiab, et isa peaks kindlasti tütre kallimale tõtt rääkima. Mida sina teeksid?