ISAC ELLIOT AVALDAS Tungevaag & Raabaniga ühise loo ”Beast”!

ISAC ELLIOT AVALDAS Tungevaag & Raabaniga ühise loo ”Beast”!

DJ-duo Tungevaag & Raaban ühendasid jõud Soome popstaar Isac Elliotiga, et tuua fännidele tulikuum singel ”Beast”, mida raadiojaamade SkyPlus ja Sky Radio kuulajatel oli esmaesitlusena võimalik nautida juba neljapäevases hommikuprogrammis.

Tungevaag & Raaban on tuntud kui üks Skandinaavia paljulubavamaid tantsumuusika produtsente.

Norra/Rootsi duo vallutas Põhjamaade edetabelid oma debüütsingliga “Samsara”, mida on Spotifys ja YouTube’is kuulatud juba üle 120 miljoni korra.

“Samsarale” järgnenud singlid  “Russian Roulette”,  “Wolf” ja “Magical” jõudisd kõik Põhjamaade edetabelitesse ja raadiojaamade playlist‘idesse. Tungevaag & Raabani muusikat on ainuüksi Spotifys kuulatud üle 300 miljoni korra ja olles kampa võtnud Soome popstaar Isac Ellioti, on oodata veelgi suuremat hitti.

Isac Elliot on Soome suurim popstaar, kes on viimase paari aastaga kasvatanud endale tugeva ülemaailmse fännibaasi. Tema viimased singlid on näidanud teismelist artisti täiskasvanumana ja koostöö Tungevaag & Raabaniga kinnitab seda veelgi.

DJ-duo on Isaciga uut singlit “Beast” juba enne ilmumist mõnel korral ka publikule tutvustanud. Isac ilmus Weekend Festivalil T&R seti ajal üllatuskülalisena lavale nii Soomes kui ka Eestis ja tekitas sotsiaalmeedias tormi. “Beast” on vaieldamatult Põhjamaade fännide seas selle sügise oodatuim lugu.

Allikas: Sony Music