Isegi Hollywoodi staarid unistavad vahel võimatut

Isegi Hollywoodi staarid unistavad vahel võimatut

Viimasel ajal veidi pontsakaks muutunud näitleja Leonardo DiCaprio (39) avalikustas, et sooviks välja näha nagu Inglismaa jalgpallur David Beckham. Ning seda tulemust soovib ta saavutada kolme kuuga!

Me kõik unistame aeg-ajalt võimatutest asjadest, nii teevad seda ka Hollywoodi staarid. Paksu rahakoti najal on küll lihtne paljud soovid täita ning mured lahendada, ent seksika ja trimmis välimuse ja hea tervise saavutamine nii lihtsalt ei käi. Viimasel ajal “veidi pontsakaks muutunud” näitleja Leonardo DiCaprio (39) avalikustas, et sooviks välja näha nagu Inglismaa jalgpallur David Beckham. Ning seda tulemust soovib ta saavutada kolme kuuga!

Aastalõpus oma 40. sünnipäeva pidav staar soovib oma väljanägemist parandada, et saada paremaid rolle. “Leo otsustas, et oleks aeg tagasi vormi saada. Ta pidutses terve suve ning on oma vööümber kogunud hulgaliselt lisapolstrit,” räägib allikas ajakirjale Daily Star.

“Leo saab juba 40-aastaseks ning mida kauem ta venitab, seda raskem on tal sellises vanuses ennast vormi saada,” lisab allikas.

Leonardo on ennast juba rangele trennireziimile lülitanud ning treenib iga päev vähemalt kaks tundi, samuti on ta eridieedil. “Leonardo ütles oma eratreenerile, et soovib juba novembris välja näha nagu David Beckham, sest võistleb juhtivate filmirollide nimel Brad Pitt’i ning George Clooney’ga.”

 

Autor: Helena-Reet Ennet