Jaan Tätte jn põrutab välismaale

Eesti armastatud muusiku Jaan Tätte poeg Jaan Tätte juunior sõidab täna Portugali filmifestivalile, kus osaleb ka tema film "Ninja". Buduaar uuris Jaani käest, millega täpsemalt tegu.

 

Eesti armastatud muusiku Jaan Tätte poeg Jaan Tätte juunior sõidab täna Portugali filmifestivalile, kus osaleb ka tema film “Ninja”. Buduaar uuris Jaani käest, millega täpsemalt tegu.

Balti Filmi- ja Meediakool valis oma õppurite seast erinevate kategooriate parimaid loomingulisi töid. Lisaks sellele, et Jaani film “Ninja” võitis Tudengifilm 2010, sai see ka tema enda koolis “Best of 2010” tiitli. Sellega seoses sõidabki Tätte täna Portugali, et osaleda 8. rahvusvahelisel üliõpilaste filmifestivalil (MICEF). Festivalil osaleb ligi 60 filmi kümnest erinevast riigist, Jaan nende seas.

“Mul on hea meel, et mu film koolikaaslastele meeldis!” kommenteerib Jaan, kelle jaoks oli suureks tunnustuseks juba oma koolis auhinna võitmine. Kuigi filmi “Ninja” jaoks see esimene tunnustus pole, siis Jaani jaoks on see esimene välisfestivalile sõitmine küll.

“Väga hea meelega sõidan Portugali, kuigi tulen kahjuks juba laupäeval tagasi!”

Vaata Jaan Tätte jn filmi “Ninja” SIIT

 

Getter Lukjanov