Jaan Tätte juunior tahab saada filmireźissööriks. VIDEO

Jaan Tätte juunior tahab saada filmireźissööriks. VIDEO

Armastatud laulja Jaan Tätte poeg Jaan Tätte juunior oma isa jälgedes muusikuks saada ei soovi. Tema tahab saada hoopis filmirežissööriks, rääkis ta Buduaar.ee-le. “Muusikaga olen ma alati seotud – nagu kõik inimesed. Ma usun, et iga inimene loob või vähemalt peaks looma mingil määral muusikat. Aga hetkel keskendun rohkem oma filmiõpingutele,” ütles Jaan ja lisas, et tahab praegu kõige rohkem saada filmirežissööriks.  

Armastatud laulja Jaan Tätte poeg Jaan Tätte juunior oma isa jälgedes muusikuks saada ei soovi. Tema tahab saada hoopis filmirežissööriks, rääkis ta Buduaar.ee-le.

“Muusikaga olen ma alati seotud – nagu kõik inimesed. Ma usun, et iga inimene loob või vähemalt peaks looma mingil määral muusikat. Aga hetkel keskendun rohkem oma filmiõpingutele,” ütles Jaan ja lisas, et tahab praegu kõige rohkem saada filmirežissööriks.

Kuigi ta muusikakoolis pole käinud ning ka isa teda konkreetselt muusika osas suunanud pole, on Jaani pillioskus üsna eeskujulik. “Oskan kas kõiki pille või mitte ühtki – suhtumise küsimus.”

Isa kruiisile ta kaasa ei kipu, põhjenduseks toob noormees selle kalliduse. “Ma kavatsen suvel väikese purjepaadiga hoopis Eestimaale ringi peale teha!”, on Jaan Tätte jnr plaanid suured.

Jaan ning tema tüdruksõber Mari Meentalo pääsesid ka Eesti Laulu 20 finalisti hulka. Laulu “Unemati” kirjutas Mari. “Proovime olla loomingulised meile antud ülesande juures,” kirjeldab Jaan Tätte juunior nende ettevalmistusi suureks võistluseks ja korraga tuleb tal meelde: “Oh, meil sai just täna hommikul ju ka muusikavideo valmis.”

Vaata uut Meister ja Mari laulu “Unemati” videot!

 

Getter Lukjanov