Jalgpallur Ingemar Teever räägib jalgpallist, naistest ning tulevikuplaanidest!

Jalgpallur Ingemar Teever räägib jalgpallist, naistest ning tulevikuplaanidest!

Ingemar Teever on jalgpallis tuntud nimi, noormees, kes esindab Nõmme Kalju meeskonda. Ründaja, kes ei anna enne alla kui värav löödud ja seda ta teeb! Hoolimata menust spordivallas ei ole see teda kui isikut muutnud, ta on alati jäänud iseendaks. Naiste seas võib teda nimetada populaarseks, kuid naistemees ta ei ole, pigem vastupidi. Ta on mees, kes ajab oma rida, tehes seda pideva järjekindlusega, Buduaarile rääkis Ingemar enda tööst jalgpallurina ning avaldas ka enda naisideaali.

Ingemar Teever on jalgpallis tuntud nimi, noormees, kes esindab Nõmme Kalju meeskonda. Ründaja, kes ei anna enne alla kui värav löödud ja seda ta teeb! Hoolimata menust spordivallas ei ole see teda kui isikut muutnud, ta on alati jäänud iseendaks. Naiste seas võib teda nimetada populaarseks, kuid naistemees ta ei ole, pigem vastupidi. Ta on mees, kes ajab oma rida, tehes seda pideva järjekindlusega. Buduaarile rääkis Ingemar oma tööst jalgpallurina ning avaldas ka oma naisideaali.
 
Millal sa hakkasid jalgpalli mängima?
4aastaselt tegin jalgpalliga tutvust ning 6aastaselt läksin trenni. Professionaaliks sain keskkooli lõpus, sealt suundusin TVMK-sse (mida enam ei ole). Pärast seda läksin Rootsi, kuid seal ei läinud väga hästi, meie meeskond kukkus kaks hooaega järjest alumisse liigasse. Tagasi tulles tegi Nõmme Kalju pakkumise ning nüüd seal ma olen!

Kuidas oled rahul Nõmme Kaljuga?
Eestis on nii, et ei ole vahet, kus meeskonnas mängid, on muidugi liidertiimid, kuid Kalju on nüüd proffsatsiks saanud, eelmine aasta oli poolprofid. Samuti peab endale meeskond meeldima, ei tahaks küll Narva või Sillamäele mängima minna.

Päris palju kirutakse teie brasiillasest treenerit Getuliot, mis toimub, on ikka kõik korras mängijate ning treeneri vahel?
Temaga on nii, et ta on väga hea inimene ning paljude mängijatega suhtleb justkui oma sõbraga. Võibolla selle tõttu, sest ehk mõnele mängijale see ei istu, tahetakse rohkem nõuda. Sel aastal on küll kõik hästi olnud, eelmise aasta kohta ma ei tea nii palju, kuna kaelavigastuse tõttu puudusin väga kaua.

Nõmme Kalju on tuntud ka oma välismängijate poolest. Mis sa arvad, kas see lõhestab mingil määral meeskonda, kui nii tihti mängijad vahetuvad?
Sisekliima on küll meil väga hea, eks ikka brasiillased mängivad oma stiili ning eestlased teistmoodi. See ei lõhesta, raske on see, et kokkusulamine võtab aega, kuid nüüd on siin Eesti mängijatega, Kallastega näiteks, pikaajaline leping tehtud, et siis eeldavasti enam ei hakka nii tihti meeskond vahetuma.

Kaljul on teatavasti ka väga tegusad ning kaasaelavad fännid. Kui olulised on jalgpalluri jaoks fännid?
On olulised! Nad on veel noored, küll nad õpivad ning saavad paremaks, hea ikka, kui nad laulavad staadioni ääres. Meie fännid käisid eelmisel aastal ka võõrsil kaasas, neil oli oma fännibuss, see on hea.

Kui tihti suhtled ise oma fännidega?
Minu enda suurim fänn on minu ema, isa ka muidugi. Ise muidu fännidega ei suhtle, et saaks hiljem kokku, istuks maha.

Kuidas on lood naisfännidega, tullakse numbrit ka küsima?
Eestis selliseid intsidente küll ette ei ole tulnud…võrreldes välismaaga on ikka tase väga teine.

Sinu nimi on Eestis tuntud, vähemasti kui rääkida jalgpallist. Kuidas on tuntuks olemine sinu elu mõjutanud?
Eestis ei tunta mind tänaval ära, spordiinimesed ehk jah, aga siin ei ole sellist kuulsusehullust nagu välismaal.

Teatavasti paljud profisportlased kipuvad alkoholi kuritarvitama. Kuidas suhtud sellesse, kui näed ise mõnda säärast isikut, täiesti purupurjus, avalikus kohas?
Kõik on lubatud – mõistuse piires. Enne mänge on muidugi teine asi, pärast mängu, kui võitnud oled, siis samuti, teed paar kokteili ning ega siis iga nädal ka väljas ju ei käi.

Kuidas sulle meeldib oma vaba aega veeta?
Mulle meeldib korvpalli vaatamas käia. Suvel käin sõpradega kuskil linnast ära, külas üksteisel, snuukerit mängin ka, avastasin selle enda jaoks. Marke ma ka ei kogu, ma ei ole sellist tüüpi inimene.

Kumb on siis lõppude lõpuks parem: kas jalgpall või seks?
Neid kahte ei saa võrrelda, ausalt. Näiteks, kui mängisime Lätiga koondismängu, sa oled jooksnud üle 10 km, 90 minutit ning lööd juhtvärava! Seda tunnet ei saa võrrelda seksiga, see ei anna seda tunnet.

Mis su suhete seis hetkel on?
Ma olen vaba.

Oled sa kunagi tundnud, et mõni naine tuleb sinuga tutvust tegema, seda puhtalt seetõttu, kuna oled jalgpallur?
Seltskonnas ikka suheldakse, kuid naisi, kes nagu takjas küljes oleks, seda ei ole ette tulnud.

Kui oluline on sinu jaoks, et naisterahvas tegeleks spordiga?
Minu jaoks on normaalne, kui naised teatud määral trenni teevad, kuid see ei oma tähtsust, kui palju ta seda teeb.

Millised naised köidavad sinu pilku?
Arvan, et mu maitse ei ole selline nagu enamus meestel, näiteks paljude jaoks on Angelina Jolie seksikas, kuid mina olen pigem Jennifer Anistoni fänn.

Mida pead naise puhul tähtsaks?
Ütleme nii: seesmise ilu ning välimise kesta kooslus peab olema. Siis on kõik õige! Ütleme nii, et solaariumibeibed, üle meigitud naised ei meeldi. Eelistan naise juures loomulikku ilu.

Mis sa arvad, millal oleks sinu jaoks ideaalne aeg maha rahuneda, pere luua?
Tahaks enne ikka välismaale minna, raske on, kui üks siin, teine seal. Olen seda korra läbi teinud ning ei olnud eriti põnev. Pere loomiseks peaks enne ikka koos elama, eks see tuleb siis, kui tuleb. Enne 30.eluaastat võiks see ikka juhtuda!

Kaua sa näed end veel professionaalse jalgpallurina?
Öeldakse, et jalgpalluri parim iga peaks olema 28-30 eluaastat, siis mul on veel natuke puudu sealt ning pärast seda tahaks veel natuke mängida. Eks elu näitab, ei tahaks ette mõelda, kuid kuus aastat kuskil kindlasti mängin veel.

Millised on tulevikuplaanid?
Tahaks veel korra välismaal mängida, pere luua, oma kodu rajada.

 

Buduaar.ee