Jamie Lee Curtis tähistab 50-ndat juubelit alasti poseerides

Näitlejanna ja 2 lapse ema Jamie Lee Curtis on nõustunud alasti poseerima ajakirjale AARP, mis  on  Ameerika Pensionäride Assotsiatsiooni ajakiri. Jamie Lee põhjendas otsust sellega, et soovib, et kõik vanemad naised veenduksid, et võivad ka vanemas eas ilusad olla hoolitsedes oma keha eest. Tema alasti kaanepilt kaunistab ajakirja maikuu numbrit, mis jõuab Ameerikas müügile järgmisel nädalal.

Näitlejanna ja 2 lapse ema Jamie Lee Curtis, kel aasta lõpus täitub 50. eluaasta, on nõustunud alasti poseerima ajakirjale AARP, mis  on  Ameerika Pensionäride Assotsiatsiooni ajakiri. Jamie Lee põhjendas otsust sellega, et soovib, et kõik vanemad naised veenduksid, et võivad ka vanemas eas ilusad olla hoolitsedes oma keha eest. Tema alasti kaanepilt kaunistab ajakirja maikuu numbrit, mis jõuab Ameerikas müügile järgmisel nädalal.

Nelja aasta eest poseeris staar ühel esikaanel tingimusel, et pilti ei tohi töödelda, sest vananevat välimust ei  peaks keegi häbenema ja see on normaalse elu osa. Jamie Lee ei värvi ka juukseid ning ei kanna meiki. „ Ma tahangi olla vanem”, ütleb Jamie Lee Curtis AARP-le, „ma usun, et vanemaks saamisega kaasneb märkimisväärne kogus eneseteadvust. Ma tunnen end praegu palju paremini kui 20-aastaselt. Ma olen tugevam, targem ja palju normaalsem inimene.” Oma hea vormi saladuseks peab Jamie Lee õiget toitumist, joogat ja tennismängu. Tema elustiil on vanemaks saades palju muutunud- näitlejanna on ära andnud kõik oma juveelid, sest väidetavalt ei kanna ta neid. „ Mul on üks paar teksapükse, ma ostan aastas 3-4 musta kleiti ja kanna neid vahelduvalt.” Vanemaks saades on ta hakanud tarvitama vaid hädavajalikku ja loobunud ebavajalikust.


Jamie Lee on osalenud mitmetes edukates filmides, ta on võitnud Kuldse Gloobuse rolli eest filmis „ True Lies”, kuid peale 2006 aastat on näitlejanna otsustanud filmirollidest loobuda ja keskendunud lasteraamatute kirjutamisele.