Jana paljastav video! Jana Kask müüb Buduaari turul maha äsja Londonist ostetud glamuursed peokleidid

Jana paljastav video! Jana Kask müüb Buduaari turul maha äsja Londonist ostetud glamuursed peokleidid

Saate “Eesti otsib superstaari” 2008. aasta võitja Jana Kask, kes paistab oma ekstravagantse riietumisstiiliga alati välja, armastab tohutult shoppamist. Ja just sel põhjusel näeb ka Jana garderoob välja täpselt nagu üks väike glamuurne butiik. Et Jana garderoobi ruumi juurde saaks, otsustas ta sel aastal esimest korda võtta osa Buduaari turust, mis toimub 15.–16. märtsil Eesti Näituste messikeskuses. Buduaar uuris Jana käest lähemalt, mida tema letilt osta saab ja millised on hinnad. 

Saate “Eesti otsib superstaari” 2008. aasta võitja Jana Kask, kes paistab oma ekstravagantse riietumisstiiliga alati välja, armastab tohutult shoppamist. Ja just sel põhjusel näeb ka Jana garderoob välja täpselt nagu üks väike glamuurne butiik. Et Jana garderoobi ruumi juurde saaks, otsustas ta sel aastal esimest korda võtta osa Buduaari turust, mis toimub 15.16. märtsil Eesti Näituste messikeskuses. Buduaar uuris Jana käest lähemalt, mida tema letilt osta saab ja millised on hinnad. 

Vaid kolm kuud tagasi käis Jana Londonis suurel shopingutuuril ning tõi sealt kaasa rohkem asju, kui talle koju oleks ära mahtunud. “Mul on terve elamine tõesti riideid ning aksessuaare täis ja ma nüüd avastasin, et kõiki asju, mis ma sealt ostsin, ma kahjuks ära kanda ei jõuaks. Seega mõtlesingi, et Buduaari turg on ideaalne lahendus, ma olen alati tahtnud müügikogemust ja nüüd ma selle ka saan,” ütleb Jana õhinal.

Kuid mida Jana siis täpsemalt müüki paneb? “Toon müüki päris palju imekauneid sädelevaid ning glamuurseid kleite, mis sobivad ideaalselt pidulikel üritustel kandmiseks. Ja tegu on täiesti uute asjadega. Siis kindlasti panen müüki suuri uhkeid kõrvarõngaid ning kivikestega sõrmuseid, mis on samuti uued. Kõrvarõngad on kusjuures väga eksklusiivsed ja Eestist neid mujalt osta ei saa,” kinnitab Jana.

Hindasid Jana paika pannud ei ole ja ta pole kindel kas ta seda üldse teebki. “Ma arvan, et pigem oleneb hind ostjast. Ehk siis kui ta ikka väga tahab midagi, siis ma teen parema hinna kindlasti. Aga kõrvarõngad näiteks maksavad ma arvan, et umbes 5-10 eurot. Poehindadest minu asjad kindlasti kallimad pole ja tuleb arvestada, et tegu on uute ning eksklusiivsete asjadega.”

 

Buduaari turg toimub Eesti Näituste messikeskuses ning saab reedel 15. märtsil avapaugu kell 12.00–14.00, mil toimub VIP shopping, kuhu sel korral võimalik ka osta VIP-pilet, mis maksab 7,90 eurotVIP shopping annab võimaluse olla Sul esimene ja seega saada osa parimatest pakkumistest. Lisaks ootavad Sind snäkid ja kosutavad joogid, moe-show‘d ning muud väikesed üllatused. Pileteid VIP shoppingule saab osta juba 5. märtsist Buduaari kontorist või turupäeval kohapealt.  Kell 14.00–21.00 on turg avatud kõigile. Laupäeval toimub turg kell 10.00–18.00. Turu sissepääs maksab alates 11. eluaastast naissoost külalistele 3,50 eurot ja sisaldab värsket  Buduaari ajakirjanumbrit ning kehtib kahepäevase piiramatu sissepääsuloana. Kuni 10-aastastele on sissepääs tasuta ning mehed saavad turule uudistama tulla 2 euro eest.

Vaata allpool ka pilte esemetest, mida Jana Buduaari Turul maha müüb ning spetsiaalselt Buduaari turu jaoks tehtud Youtube’i videot, kus Jana tervitab kõiki Buduaari turu külastajaid!

Karin Karu