Janet Jackson kaotas 4 kuuga 30 kilo

Oktoobris avalikkuse ette astunud Janet Jackson üllatas rahvast järjekordse kaalukaotusega. Vaid neli kuud tagasi kaalus Janet u 30 kg rohkem.

Oktoobris avalikkuse ette astunud Janet Jackson üllatas rahvast järjekordse kaalukaotusega. Vaid neli kuud tagasi kaalus Janet u 30 kg rohkem. Nüüd aga eksponeerib ta oma üliseksikat keha US Weekly esikaanel.
Viimastel aastatel on Janet kaalukõikumisega palju võidelnud, 2005 aastal filmirolli jaoks 80kg kaalunud 160cm pikkune staar otsustas peale filmirolli liigsed 30kg alla võtta ja sai sellega hakkama 4 kuuga.

image_191324Möödnunud suvel jäi Janet kaamerate ette taas ülekaalulisena, kuid nüüd on Janet tippvormis ja reklaamib oma uut filmi „ Why did I get married”.
Janeti tippvormi saavutamise saladuseks on toitumisspetsialist David Allen, kelle äri nüüd Janet ka reklaamib. Dr. Allen koostas staarile dieedi, mille kohaselt staar pidi sööma 4-5 korda päevas, toit sisaldasid 1100-1400 kalorit. Janeti menüüst jäid välja suhkur, jahu, alkohol ja karastusjoogid ning dieet eeldas rohket vee tarbimist. David Alleni äri motoks on „ See on elustiil, mitte dieet”. Rohkem infot ja David Alleni nõuandeid leiad SIIT .

Nüüd on Janet plaaniks võtnud oma kaalukõikumiste ja sellega võitlemise kohta raamat kirjutada. Jääme huviga ootama, kuidas ta suudab sellise jo-jo elustiiliga hakkama saada.