Janice Dickinson on maganud enam kui 1000 mehega

52-aastane endine supermodell Janice Dickinson on viimasel ajal päevavalgele toonud põrutavaid fakte on metsikust minevikust. „ Ma olin kõige metsikum modell. Kuulsad mehed tahtsid minuga magada”, tunnistab Janice.

52-aastane endine supermodell Janice Dickinson on viimasel ajal päevavalgele toonud põrutavaid fakte on metsikust minevikust. „ Ma olin kõige metsikum modell. Kuulsad mehed tahtsid minuga magada”, tunnistab Janice, kes väidab ajalehes Daily Mail, et on maganud enam kui 1000 mehega.  Janice`i on selja taga armusuhe Jack Nickolsoniga ja Mick Jaggeriga, samuti on ta tunnistanud, et käis kolmekesi voodis Grace Jones`i ja Dolph Lundgreniga. „ Inimesed küsivad mu käest, et kuidas see oli, aga ma ei mäleta, sest me kõik olime väga pilves”, räägib pöörane supermodell. KÜll aga mäletab Janice oma suhet Silvester Stallone`iga, kes olevat olnud väga hea armastaja.  Modell on  avaldanud ka põnevaid detaile oma metsikute pidude kohta New Yorgi legendaarses ööklubis Studio 54. „ Siis olid teised ajad, ei olnud AIDSi, kõik deitisid kõikidega”, kommenteerib Janice kinnitades, et pidudel käisid kõik Bianca Jaggerist Robert de Nironi. „ Inimesed kõndisid klubis kokaiinilusikatega ja kõik olid pilves, ka mina. Ma olin nakrootikumi- ja alkoholisõltlane”. Janice ei häbene rääkida ka oma iluoperatsioonidest- ta on suurendanud rindasid, trimminud kõhtu, kaela ja mitu näonaha pingutust rääkimata botoxist ja rasvaimust.

Nüüd elab Janice teistsugust elu, juba üle aasta on tal kindel kaaslane, kelleks on muusik Joe Kaplan. Ta on loobunud ka narkootikumite kasutamisest. „ Mul on kahju kõigist, kellel pole elus nii lõbus olnud kui minul. Ma ei kahetse midagi”, ütleb Janice.

Foto: AOP