Janice Dickinson: Tyra Banks, sa oled paks!

Cher Tippets kirjutab Entertainmentwises, kuidas Janice Dickinson nimetas Tyra Banks´i paksuks. Kõik sai alguse sellest, et Janice asus valjuhäälselt toetama näitlejanna Jennifer Love Hewitti, keda Ameerika meedia hiljuti tselluliidiskandaali haaras. Väideti, et Jennifer Love on ebameeldivalt palju juurde võtnud ning tema bikiinipildid ei kannata üldse kriitikat.

Cher Tippets kirjutab Entertainmentwises, kuidas Janice Dickinson nimetas Tyra Banks´i paksuks. Kõik sai alguse sellest, et Janice asus valjuhäälselt toetama näitlejanna Jennifer Love Hewitti, keda Ameerika meedia hiljuti tselluliidiskandaali haaras. Väideti, et Jennifer Love on ebameeldivalt palju juurde võtnud ning tema bikiinipildid ei kannata üldse kriitikat. Dickinson aga asus Jenniferi kaitsma ning ütles et too ei ole paks. Seda ütles ta saatejuht Al Rokerile televisiooni shows.

Janice ütles: "Jennifer Love Hewitt on terve, mitte kõhetu naine. Ta on normaalne tüdruk. Kui te tahate näha kedagi paksu, ma vabandan, Tyra, Tyra Banks on paks." Peale seda suustlipsanud lauset proovis Janice seda muidugi heaks pöörata lisades kähku: "Ma teen nalja. Ma armastan Miss Banksi".

Aga mis teha, mis öeldud see öeldud. Janice proovis veelkord asja siluda lisades: "Tyra, sa, sa ei ole paks. Sa oled lihtsalt sina" aga see kõlas veelgi ebausutavamalt.

Pilt: All Over Press

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/

 

Janice sõnavõttu saad näha ka siit: