Janika Sillamaa: kasvasin üles ennustamise keskel!

Janika Sillamaa: kasvasin üles ennustamise keskel!

Janika Sillamaa on kaunis Eesti lauljatar, kes jagab oma oskusi ka muusikalinäitlejannana. Rääkisime temaga ennustamise teemadel, kas laseks naine endale ennustada ning mil määral on ta selgeltnägijatega kokku puutunud.

Janika Sillamaa on kaunis Eesti lauljatar, kes jagab oma oskusi ka muusikalinäitlejannana. Rääkisime temaga ennustamise teemadel, kas laseks naine endale ennustada ning mil määral on ta selgeltnägijatega  kokku puutunud.

Küsides Janika käest, kas ta ise on lasknud endale ennustada, saame vastuseks kindla “ei”. Samas tunnistas ta, et ei ole sellele isegi mõelnud! „Ma  ei usu eriti ennustajatesse, ei ole ise nende juures käinud ega isegi mõelnud seda teha.“

Hiljem selgus, et lauljatar on ise ennustamise sees lausa üles kasvanud, nimelt tegeles sellega tema vanaema. „Olen ise selle sees üles kasvanud, kuna mu vanaema pani kaarte,“ tunnistab ta.

Kaunis lauljanna on enda sõnul kindel, et vahet ei ole, mida ennustaja sulle ütleb. Tegelikult on inimene ise see, kes oma tuleviku paika paneb. „Tean, kui tinglik selline ennustamine on ja lõppude lõpuks  on inimesel endal ikkagi väga suur võime oma elu ja tulevik teha!“ räägib Janika Buduaarile.

 

 

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja