Janne Saar uppus laulukirjutamise eel pisaraisse

5 kommentaari
Janne Saar uppus laulukirjutamise eel pisaraisse

    Kaunis eestlanna Janne Saar elab juba aastaid päikselises Los Angeleses ja enamasti mööduvad tema päevad muusika keskel. Janne kirjutab laulusõnu, lindistab stuudios lugusid sisse, kuid meie raadiotesse pole juba ammu tema talendikast sulest miskit jõudnud. Jannel on inglihääl ning tema muusika on tõeliselt põnev kuulata! Uurime Jannelt, millest tema kirjutab!

Kaunis eestlanna Janne Saar elab juba aastaid päikselises Los Angeleses ja enamasti mööduvad tema päevad muusika keskel. Janne kirjutab laulusõnu, lindistab stuudios lugusid sisse, kuid meie raadiotesse pole juba ammu tema talendikast sulest miskit jõudnud. Jannel on aga minu arvates täielik inglihääl ning tema muusika on tõeliselt põnev kuulata! Uurime Jannelt, millest tema kirjutab.

 

Millest leiad inspiratsiooni laulusõnade kirjutamisel?

Elu inspireerib mind. Üldiselt kirjutan enda kogemustest, aga meeldib kirjutada ka teistest inimestest ja suhetest. Filmidele meeldib ka väga muusikat kirjutada.

 

Kuulsin just sinu uut lugu, mille pealkiri kõlab üsna tugevalt – Bullet. Millest selle loo kirjutamisel mõtlesid?

See lugu sai alguse sellest, et jalutasin koju ja otsustasin läbi minna ühes kohvikust. Kui ma järjekorras seisin tuli üks mees mu telefoni numbrit küsima. Ma ütlesin, et ei ole huvitatud. Ta tuli natukese aja pärast tagasi ja ulatas mulle paberi. Seal oli kirjas “Give me a chance before you say no” ja ta telefoni nr. Vahel võivad osad asjad väga hinge minna. Ja kui ma koju jalutasin hakkasin lahinal nutma. Sellepärast, et ma ei anna talle kunagi võimalust. Ja sellepärast, et inimesed on nii suures armastuse näljas.

 

Kas sina igatsed oma ellu armastust?

Mu elus on väga palju armastust. 

 

Kas sul on ka lauluõpetaja või toimetad pigem omaette?

Hetkel mul laulutreenerit ei ole, aga see ei tähenda, et ma ei harjuta. Mul on hääle harjutused arvutis, mis ma kodus teen ja enne lindistamist viin hääle alati võimalikult heasse vormi.

 

Kuula Janne lugu ”Bullet” SIIT!

 

 

Triin Tulev