Jaroslava Rjabokon: „Peab tegema midagi, enne kui hakkan lapsi saama!”

Tüdrukutebändi MIAU liikmena tuntuks saanud imekaunis slaavitar Jaroslava Rjabokon räägib Buduaarile on tulevikuplaanidest. Tahaksin avada Rakveres laste tantsukooli ja alustada soolokarjääriga,” tunnistab neiu.

Tüdrukutebändi MIAU liikmena tuntuks saanud imekaunis slaavitar Jaroslava Rjabokon räägib Buduaarile on tulevikuplaanidest. “Tahaksin avada Rakveres laste tantsukooli ja alustada soolokarjääriga,” tunnistab neiu.

„Hetkel tegelen sellega, et tahan Rakverre laste tantsukooli teha. Rakveres on nii igav, et noortel pole midagi teha ega kuskil käia. Tahan seal midagi huvitavat ja mõnusat teha,” räägib Jaroslava, kes tahab noori õigele teele juhatada.

Soolokarjäärist räägib neiu nii palju, et hetkel otsib ta Venemaalt produtsenti. „Põhimõtteliselt on see mu väike plaan. Suhtlen ühe Venemaa plaadifirma omanikuga – ehk siis tema kaudu äkki saan hea produtsendi ja juba suvel hakkan Venemaal esinemas käima.” Kaunitari sõnul on Venemaal võimalusi rohkem kui Eestis.

Siiski tõdeb neiu, et töid ja tegemisi on nii palju, et kohe üldse ei jää vaba aega. Motivatsiooni annab talle vaid lause: „Peab tegema midagi, enne kui hakkan lapsi saama! “Enne 25-aastaseks saamist tahaks juba lapsi saada. Tahan ikka hea ja noor ema olla – see on väga tähtis minu jaoks. Kui varem olen mõelnud ainult karjääri peale, siis nüüd arvan, et pere on ikka kõige tähtsam!”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja