Jaroslava Rjabokon: ”Tüli peab lõppema hea seksiga!”

 “Seda peaksid küll kõik mehed teadma, et naised vajavad tähelepanu,” räägib tüdrukutebändi MIAU liige Jaroslava Rjabokon Buduaarile.

“Seda peaksid küll kõik mehed teadma, et naised vajavad tähelepanu,” räägib tüdrukutebändi MIAU liige Jaroslava Rjabokon(22) Buduaarile.

Paljud naised arutavad ja mehed nuputavad, milline peaks olema üks tõeline Eesti mees. Kas nohikustiilis armsake või macholik tänavajõmm. Tegelikult ei ole oluline see, milline mees välja näeb, vaid see, kuidas ta naistega ümber oskab käia. Jaroslava sõnul peavad mehed olema enesekindlad ja täpselt teadma, mida nad tahavad.
“Välistatud on igasugune isekus ja kadedus, sest see naistele peale ei lähe,” arvab Jaroslava sellest, milline peaks olema tõeline mees.

Maitse üle ei vaielda. Esmane mulje on siiski väline ja see, mis silmaga näha. Mõnele meeldivad hoolitsetud mehed, teistele aga õlised ja töö järgi lõhnavad isased. Jaroslavale meeldivad mehed, kes hoolitsevad enda eest, on armsad, kuid samas jääksid siiski mehelikuks. “Kindlasti ei tohiks mees olla loll, sest naistele ei meeldi totakad naljaninad,” arvab Jaroslava.

Mida peaks siis naised ette võtma, et meeste tähelepanu võita? Seksikas väljanägemine on alati mehi köitnud, kuid lauljatari sõnul peaks naine jääma ikkagi iseendaks. “Ei tohi mängida kedagi teist. Mida tavalisem ja rõõmsam sa oled, seda enam su mees sind tahab,” on Jaroslava suhte alustalades kindel.

Räägitakse, et ükski suhe pole täiuslik. Alati tekivad mingisugused tülid ja arusaamatused. Milline peaks olema meeste poolne lepitus? Jaroslava sõnul tuleks esmalt naisele natuke aega anda, et ta jõuaks maha rahuneda ja siis tuleks lihtsalt öelda: “anna andeks”. “Isegi siis, kui see tüli polnud sinu süü –  kui naine armastab, siis on lepitus kindel!”

Mehed ei tohi kunagi unustada romantikat. Suus sulav šokolaad, lilled, küünlad ja mõnus vahuvein võtavad teinekord sõnatuks. “Romantika ja lillede saamine on just see, millest naised omavahel räägivad,” arvab seksikas MIAU lauljatar. “Üks mis kindel – igasugune tüli peab lõppema hea seksiga!”

Ansambel MIAU on tuntud tüdrukutebänd, kes on laineid löönud nii Eestis, kui ka Venemaal. Ansambel MIAU on tallanud lavalaudu mitmete Venemaa popstaaridega, kelle hulka kuulub näiteks Timati (vene räppar, poppmuusik, näitleja ja ärimees – toim)

/Leemet Prits/