Jennifer Aniston ei uskunud enda edusse

Jennifer Aniston rääkis ajakirjale New York Times oma tele- ja filmikarjäärist. Talle meeldiks, kui tema uue filmi pealkiri oleks “She’s Just Not That Into“ mitte “He’s Just Not That Into You“. Sellel lihtsal põhjusel, et esimene pealkiri oleks rohkem õigustatud.  

Jennifer Aniston rääkis ajakirjale New York Times oma tele- ja filmikarjäärist. Talle meeldiks, kui tema uue filmi pealkiri oleks “She’s Just Not That Into” mitte “He’s Just Not That Into You”. Sellel lihtsal põhjusel, et esimene pealkiri oleks rohkem õigustatud.  

Jennifer arvas, et ta ei jõua kunagi filmidesse, aga pärast seriaali “Friends” tabas teda edu. “Ära hellitatud Rachel Greeni roll pani mind esimest korda ennast lahedana tundma. On hetki, millal ma ei mäleta teatud osasid seriaalist “Friends“. Vahel naeran ma ennast lihtsalt pooleks.”

Tema käest küsiti, kas seriaal “Friends” oleks tänapäeval ka nii populaarne. “Raske öelda, see oli teistsugune aeg. Nüüd on kõik liiga kuulsusekeskne. Meil on isegi tõsielusarjad, kus inimesed üritavad kuulsaks saada.”

 

Kärt Teorein

toimetaja