JENNIFER ANISTON: “Ma ei mõista, miks naised peaksid oma nibusid häbenema!”

USA näitlejatar Jennifer Aniston on otsustanud ignoreerida teiste arvamusi tema keha kohta.

48-aastane Jennifer Aniston on oma pika karjääri jooksul mänginud mitmetes filmides, kuid sellest hoolimata teatakse teda kõige paremini Rachel Greenina sarjast “Friends”. 

90ndate hittsarjas oli Rachel tuntud oma armastuse poolest moe vastu. Ja vaatajate seas ka sellega, et aeg-ajalt paistsid tema nibud särgist läbi. Jenniferi on seetõttu naljatlevalt tituleeritud Free The Nipple (Vabastage nibud) organisatsiooni loojaks. Hiljutises ajakirjale Vogue antud intervjuus sõnas näitlejatar, et ta õigupoolest ei teagi, mida sellest mõelda.

“Ma ei teagi, mida sellest mõelda. Mis ma oskan kosta, mul oli rinnahoidja seljas. Ma ei saa aru, mis peaksid naised oma nibusid häbenema – mu rinnad lihtsalt on sellised,” sõnas Jennifer.

Jenniferi välimust on tema pika karjääri jooksul ennegi ebameeldival viisil kommenteeritud. Naise arvates on kummaline, miks inimestel on teiste kehade suhtes nii suur kinnisidee.

“Ma olen oma mõttemaailma muutnud sedasi, et mul on ükskõik. Kui lähen välja ja mu nibud paistavad või kõht on punnis – olen endaga siiski rahul kõigest hoolimata ja igas olukorras, öelgu teised, mis tahavad!”

 

allikas: Me Naiset