JENNIFER ANISTON tegi Instagrami konto ja siis juhtus see asi

Armastatud näitleja Jennifer Aniston liitus alles nüüd Instagrami maailmaga luues endale konto kolm päeva tagasi. “Ja nüüd me oleme Instagrami sõbrad. Tere Instagram,”seisab Anistoni esimese postituse juurde lisatud kommentaaris. Mida naine aga ette aimata ei osanud, on see, millised saavad olema konto loomise tagajärjed.

Nimelt vallandas Instagramiga liitumine fännides täieliku hulluse ja selle tulemusena jooksis Jenniferi sotsiaalmeedia konto kokku. Ja mitte ainult – tuleb välja, et Jennifer purustas ühtlasi ka Guinessi rekordi. Vaid viie tunni ja seitsmeteistkümne minuti jooksul kogunes Jenniferile miljon jälgijat. Varasemalt kuulus antud rekord Prints Harry ja tema abikaasa Meghan Markle’i @sussexroyal kontole (ajanäitajad esimese miljoni jälgija kohta vastavalt 5 tundi ja 45 minutit.)

Kolme päevaga on Jenniferi Instagrami kontole kogunenud enam kui 13 miljon jälgijat ja see number kasvab pidevalt. Pilte on naine üles riputanud kolm.

“I swear I didn’t mean to break it… Thank you guys for the kind, glitchy welcome,”kirjutas Aniston järgmise foto juurde. Ehk siis: “Ma vannun, ma ei tahtnud seda katki teha … Aitäh teile selle sooja vastuvõtu eest.”