Jennifer Lopez loodab beebipildid müüa 6 miljoniga

Jennifer Lopez, kes ootab kaksikuid ja peaks sünnitama 23.
veebruaril, loodab oma beebipildid müüa 6 miljoni dollari eest. See
teeb 3 miljonit lapse kohta. Hiigelsumma! Christina Aguilera ja Nicole Richie lapsed kahvatavad selle summa kõrval, sest nemad said oma laste piltide eest tunduvalt vähem. Nicole sai oma Harlowi piltide eest miljon dollarit, Christina aga poja Jordan Bratmani piltide eest 1.5 miljonit dollarit.

Jennifer Lopez, kes ootab kaksikuid ja peaks sünnitama 23. veebruaril, loodab oma beebipildid müüa 6 miljoni dollari eest. See teeb 3 miljonit lapse kohta. Hiigelsumma! Christina Aguilera ja Nicole Richie lapsed kahvatavad selle summa kõrval, sest nemad said oma laste piltide eest tunduvalt vähem. Nicole sai oma Harlowi piltide eest miljon dollarit, Christina aga poja Jordan Bratmani piltide eest 1.5 miljonit dollarit.

Arvatakse, et ajakirjad, tõenäoliselt ajakiri "People" või ajakiri "OK!", on nõus talle pakkuma 4-6 miljonit aga et ta kindlasti ei lepi alla kuue miljoniga. Samuti räägitakse, et Jennifer ei raatsi kindlasti pennigi sellest rahast heategevuseks annetada, nagu seda tegid näiteks Angelina Jolie ja Brad Pitt.

Loe lisaks: Kelle laps on meedia meelest "kuumem"- Nicole Richie või Christina Aguilera?

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/