Jennifer Lopez palkas lastele massööri

Jennifer Lopez on palganud oma vastsündinud lastele massööri ja värviterapeudi, vahendab femalefirst.com
Jennifer ja tema abikaasa Marc Anthony on väidetavalt oma pojale
Max´ile ja tütrele Emme´le ostnud ka kaks Shetlandi poni, isaks
sellele teemantidega kaunistatud kõrinad, Egiptuse puuvillast
voodiriided laste vooditele ning disainer beebirõivad.

Jennifer Lopez on palganud oma vastsündinud lastele massööri ja värviterapeudi, vahendab femalefirst.com

Jennifer ja tema abikaasa Marc Anthony on väidetavalt oma pojale Max´ile ja tütrele Emme´le ostnud ka kaks Shetlandi poni, lisaks sellele teemantidega kaunistatud kõrinad, Egiptuse puuvillast voodiriided laste vooditele ning disainer beebirõivad.

Tundub, et Jennifer on oma laste suurepärase lapsepõlve nimel kõigeks valmis, pakkudes neile seda, mida tema vanemad talle lubada ei saanud. Ta palkas värviterapeudi, kes värviks lapsetoa akvamariini ja helesinise toonides – nendel värvidel on väidetavalt intelligentsust võimendavad omadused.
Jennifer kuulas kogu raseduse vältel klassikalist muusikat ning nüüd mängib seda ka lastele, et aidata neil lõõgastuda. Ta palkas professionaalse lastemassööri, kes käib kord või kaks korda nädalas massaaži tegemas.

38-aastane staar on väidetavalt hakanud pärast emaks saamist paaniliselt baktereid kartma. Seetõttu on ta ka keelanud kõik lilled ja kingid kaksikute tubades, et olla kindel, et need laitmatult puhastena püsiksid. Lisaks palub Jennifer kõigil külalistel enne lastetuppa minekut kasutada spetsiaalset antiseptilist kätekreemi ja kanda kirurgilisi maske.

Foto: Scanpix

/Toimetas: Merili Sultsing/