JEREMY CAMP`I VÄHKI SURNUD abikaasa ütles mehele haigevoodil südantliigutava lause

themoviedb.org

historyvshollywood

Edetabeleid vallutanud Ameerika laulja Jeremy Camp ja tema esimene abikaasa Melissa Lynn Henning-Camp jõudsid abielus olla kõigest 3,5 kuud enne kui naine vähki suri. Haiglavoodil ütles Melissa Jeremyle sõnad, mis viimasele sügavat muljet avaldasid.

Melissa ja Jeremy kohtusid esmakordselt biibliõhtul. “Vaatasin kitarri mängides korra üles ja seal ta oli. Käed üleval, laulis ja tema ümber polnud justkui kedagi. See veetles mind Melissa juures ja ma tahtsin teada, kes see tüdruk on,” rääkis Jeremy.

Nagu ka igal teisel paaril on suhtes tõuse ja mõõnasid, oli seda ka Melissal ja Jeremyl. Nad olid vahepeal lahus ja mehele hakkas tunduma, et nende suhe ongi läbi. Siis sai Jeremy aga kõne sõbralt, kes ütles, et naine on haiglas ja tal avastati vähk.

“Läksin teda haiglasse vaatama ja ta ütles mulle: “Jeremy, ma olen siin mõelnud. Kui ma peaksin sellesse vähki surema, aga kui kasvõi üks inimene annab oma elu Jeesusele, siis see on seda väärt.”

Camp sõnas, et need sõnad avaldasid talle väga palju muljet. Noorte armastus teineteise vastu süttis uuesti ja nad abiellusid. Kahjuks suri Melissa kõigest 3,5 kuud hiljem ja Jeremyl oli suuri raskusi, et uuesti Jumalasse uskuma hakata.

Kuulsa laulja Jeremy Campi elu põhjal on valminud ka film “Ma loodan veel.” Tegu on ajatu armastuslooga, mis paneb sind uuesti armastusse uskuma.  Film on hetkel ülipopulaarne ka voogedastusplatvormil Go3-l. Vaata südantliigutavat filmi SIIN.