Jessica hakkab pesu vorpima

Juba üsna pea võib oodata Jessica Simpsoni oma pesukollektsiooni, vahendab Femalefirst. Lauljatar, kellel sel suvel peaks välja tulema ka kantri debüütalbum, on eelnevalt välja andnud oma käekottide-, jalatsite-, päikeseprillide- ning ujumisriiete kollektsioonid. Ja seni on tema kollektsioone saatnud vaid edu. Lauljatar ise loodab, et Jessica Simpson's Intimates pesust saab lausa uus hitt.

Juba üsna pea võib oodata Jessica Simpsoni oma pesukollektsiooni, vahendab Femalefirst.

Lauljatar, kellel sel suvel peaks välja tulema ka kantri debüütalbum, on eelnevalt välja andnud oma käekottide-, jalatsite-, päikeseprillide- ning ujumisriiete kollektsioonid. Ja seni on tema kollektsioone saatnud vaid edu. Lauljatar ise loodab, et Jessica Simpson's Intimates pesust saab lausa uus hitt.

Ta rääkis: “Mulle meeldib erinevates olukordades kanda erinevat pesu. Just see ongi parim selle juures – võid tunda end seksikana või tütarlapselikult, vastavalt hetke meeleolule.

Jessica, kes kurameerib ameerika jalgpalli staari Tony Romo'ga, lubas kollektsiooni lisada ka valiku õmblusteta tooteid, et aidata naistel võidelda nähtavate “pesujoontega” riiete all.

 

/Toimetas: Maarit Männama/