JESSICA SIMPSON KAOTAS 45 kg nende kolme nipi abil

shutterstock

Mirror

40-aastane lauljatar Jessica Simpson võttis kaalust alla kolme lihtsa muudatuse abil. Pärast kolmanda lapse sündi kaalus ta kõige rohkem 90 kg. Simpson on varasemates intervjuudes tunnistanud, et igatses trimmis keha ja energiat.

Poole aastaga võttis naine alla ligi 45 kilo. “Ma olen sihikindel inimene. Seega kui ma midagi otsustan, siis ma seda ka teen. Ma ei suutnud nii suur olla. Mu jalad olid paistes. Olen õnnelik, sest tunnen ennast jälle hästi,” rääkis ta.

Tulemused saavutas ta tänu kolmele muudatusele igapäevarutiinides. Ta seadis eesmärgiks iga päev 14 000 sammu kõndida. Jessica alustas 6000 sammuga ja mida paremaks tema füüsiline vorm sai, seda rohkem ta kõndis. Lisaks kõndimisele tegi ta 3 korda nädalas jõusaalis trenni.

Naine alustas ka dieeti, kus sõi kolm korda päevas korralikku sööki ning 2 vahepala. Portsjonid sisaldasid valke, kiudaineid ja tervislikke rasvasid. Ta ei keelanud endale midagi ning aegajalt lubas ka kommi – siis ei tundunud muutus liiga drastilisena.

Lisaks liikumisele ja söögile, pöörast ta tähelepanu ka une kvaliteedile. Ta võttis harjumuseks, et vähemalt tund aega päevas on ta sotsiaalmeediast eemal. Lõpuks magas ta 7 tundi rahulikku ja taastavat und.