Jessika Ossipov L.A.-st:”Olen pidutsenud koos Leonardo Dicaprio, Lindsay Lohani ja Chris Browniga!”

Jessika Ossipov L.A.-st:”Olen pidutsenud koos Leonardo Dicaprio, Lindsay Lohani ja Chris  Browniga!”

Jessika Ossipov elab hetkel Los Angeleses, töötab SBE Entertainment Grupis hostessina, mis on L.A. suurim meelelahutusgrupp, kellele kuuluvad nii ööklubid, hotellid, kinnisvara kui ka restoranid. Lisaks sellele õpib ka Cinema Makeup Schoolis. Buduaar uuris, miks ta valis just selle kooli, mis talle Ameerikas enim meeldib ning milliste kuulsustega ta kohtunud on. Jessika läks LA-sse õppima, kuna sinna on koondunud kogu filmitööstus. Kool kestab 7 kuud ning sisseastumiseks pidi olema eelnev koolitunnistus ning mingi tööalane kogemus. Kooli kõrvalt töötab Jessika hostessina, mis tähendab inimeste lauda juhatamist ning asjadel silma peal hoidmist, et nad oleksid rahul ja õnnelikud. Vaba aega tal praktiliselt pole, sest hommikust lõunani on Jessika koolis ning õhtupoolikul üldiselt töötab, aga kui aega üle jääb siis veedab ta seda kindlasti oma sõpradega. Suhteseisu ei taha Jessika aga lukku panna.”Naudin elu, aga süda päris vaba ei ole,”ütleb neiu.              

Jessika Ossipov elab hetkel Los Angeleses, töötab SBE Entertainment Grupis hostessina, mis on L.A .suurim meelelahutusgrupp, kellele kuuluvad nii ööklubid, hotellid, kinnisvara kui ka restoranid. Lisaks sellele õpib ka Cinema Makeup Schoolis. Buduaar uuris, miks ta valis just selle kooli, mis talle Ameerikas enim meeldib ning milliste kuulsustega ta kohtunud on.

Jessika läks L.A.-sse õppima, kuna sinna on koondunud kogu filmitööstus. Kool kestab 7 kuud ning sisseastumiseks pidi olema eelnev koolitunnistus ning mingi tööalane kogemus. Kooli kõrvalt töötab Jessika hostessina, mis tähendab inimeste lauda juhatamist ning asjadel silma peal hoidmist, et nad oleksid rahul ja õnnelikud. Vaba aega tal praktiliselt pole, sest hommikust lõunani on Jessika koolis ning õhtupoolikul üldiselt töötab, aga kui aega üle jääb, siis veedab ta seda kindlasti oma sõpradega. Suhteseisu ei taha Jessika aga lukku panna.”Naudin elu, aga süda päris vaba ei ole,”ütleb neiu.

Tallinna ja Los Angelest Jessika arvates nüüd küll võrrelda ei anna, ei elu ega ööelu. “Inimesed on siin sõbralikumad ja vastutulelikumad. Palju võimalusi on nii meelelahutusäris kui ka töö leidmise poole pealt. Ööelu on palju värvikam, sest siin avatakse korra kuus uus ööklubi, mis toimib umbes 6 kuud ning siis tehakse juba uus. Pidutseda saab esmaspäevast pühapäevani, hommikust õhtuni ja muidugi tutvused loevad meeletult. Kogu linn ja elu on üles ehitatud tutvustele,” räägib Jessika. Enim meeldib talle L.A. ilm, inimesed ning tasakaal. “Üldiselt ei kurda, aga iluteenuste kvaliteet annab küll soovida. Kui saaks oma kalli juuksuri ja küünetehniku siia, siis oleks super!” lisab Jessika. Kodustest igatseb ta enim oma poega, sõbranna Brigittat ja peret. Vahel tuleb tal ka mõne koduse toidu järgi isu.

Rääkides meestest tunnistab Jessika, et sealsed mehed erinevad väga palju Eesti omadest. Oma eelistuste kohta ütleb ta nii: “Eelistan iga meest Eesti ära hellitatud meestele, kes ei oska naisi väärtustada. Eesti naised jooksevad mehed või ümber, et tähelepanu saada, ja mehed on sellega harjunud, aga mujal maailmas mehed jooksevad ikka naiste järgi. Aga siiski tundub, et vene rahvusest mehed on alati ühe ja sama käitumismaneeriga ning oskavad naisi kohelda.”

Jessika räägib, et Los Angeleses näeb kuulsusi igas võimalikus kohas ning nad on väga sõbralikud, ta on paljudega kokku puutunud ja isegi koos pidutsenud. “Näiteks Leonardo Dicaprioga olen koos pidutsenud, tema majas käinud ja õhtustanud. Samal peol oli veel palju staare, nagu näiteks Lindsay Lohan, ning palju näitlejaid “Entouragest”, keda mina nimepidi ei tea. Pikemalt sai alles hiljuti aega veedetud ja pidutsetud jalgpallitähega Manchester Cityst, Joleon Lescottiga. Üllatavalt tore ja sõbralik inimene on Paris Hilton. Samuti David Beckham ja Jamie Foxx on väga viisakad ja toredad ning ühtlasi ka meie kliendid. Vegases olen koos pidutsenud ka Chris Browniga. Kuna mu töö on selline, siis puutun peaaegu igapäevaselt väga paljude kuulsustega kokku,” jutustab oma kirevast elust Jessika.

Suvel plaanib kaunitar palju reisida, töötada ja õpingud lõpetada. Pärast kooli lõpetamist ei ole Jessikal mingit kindlat mõtet, mis edasi saab, aga hetke plaanidesse Eesti küll ei mahu.

Vaata galeriist ka Jessika tehtud töid!

Buduaar.ee