JÕHKER: KLASSIÕED TAPSID 16AASTASE tüdruku kooli tualettruumis

JÕHKER: KLASSIÕED TAPSID 16AASTASE tüdruku kooli tualettruumis

Neljapäeval, 21. aprillil leidis Delaware’i osariigis, Wilmingtonis asuvas Howardi nimelises keskkoolis aset kohutav juhtum, kus kakluse käigus hukkus 16aastane tüdruk. Esialgsete andmete kohaselt sai kaklus alguse kahe neiu vahelisest tülist ning mõni hetk hiljem asusid mitu õpilast ühte tüdrukut peksma ning ta suri saadud vigastustesse.

Neljapäeval, 21. aprillil leidis Delaware’i osariigis Wilmingtonis asuvas Howardi-nimelises keskkoolis aset kohutav juhtum, kus kakluse käigus hukkus 16aastane tüdruk. Esialgsete andmete kohaselt sai kaklus alguse kahe neiu vahelisest tülist ning mõni hetk hiljem asusid mitu õpilast üht tüdrukut peksma ning ta suri saadud vigastustesse.

Tüli sai alguse kooli tualettruumis, kus ka peksmine aset leidis. Tüdruk sai väga tõsiseid vigastusi ning ta toimetati helikopteriga lastehaiglasse, kuid tema elu ei suudetud päästa. Allikate väitel toimub hetkel õpilaste ülekuulamine ning politsei usub, et ühtegi tulirelva ega muud relva kakluses ei kasutatud. Tüli täpne põhjus on selgitamisel.

Traagiline sündmus mõjutas kaasõpilasi ning praegu tegelevad õpilastega ka psühholoogid. Õppetöö on ümber korraldatud ning kogu kool on leinas. Tüdruku vanemate kurbust ei leevenda miski.

Kuidas saavad sellised asjad üldse aset leida – see on küsimus, millele igaüks meist vastust tahaks, ent paraku seda pole. Koolivägivald on endiselt tõsine probleem ja seda ka Eestis. Mis paneb üht noort inimest oma klassikaaslase vastu kätt tõstma ja teda tapma? 

Sügav kaastunne tüdruku perele.

Allikas: cosmopolitan.com