JOHNNY DEPP AVALDAS selle aasta kohta karmi tõe

shutterstock

Daily Mail

Lisaks koroonapandeemiale on Johnny Deppi sellel aastal kiusanud ka vallandamine ning kohtuskäik.

57-aastane näitleja Johnny Depp avaldas sotsiaalmeedias mustvalge pildi, mille alla kirjutas käesoleva aasta kohta julma tõe. Nimelt sõnas ta, et see aasta on paljudele väga raske olnud – koroonapandeemia on kimbutanud miljoneid inimesi.

“See aasta on paljudele tõeliselt raske olnud. Paremad ajad on siiski ees. Head puhkust kõigile. Minu armastus ja austus kuuluvad teile kõigile,” kirjutas mees.

Deppile on käesolev aasta toonud kaasa ka muud negatiivset. Pärast seda kui ta The Suni vastu kohtuasja kaotas, oli ta sunnitud lahkuma “Fantastic Beasts” filmist. Kohtuasi oli seotud Deppi ja tema eksnaise Amber Heardiga ning seal leiti, et The Sunil oli täielik õigus meest “naisepeksijaks” kutsuda.

Johnny Depp on kaasa löönud näiteks sellises filmis nagu “Piire ületades.” Näitleja kehastab filmis dr Will Caster`it, kes on juhtiv teadlane tehisintellekti valdkonnas, kelle eesmärgiks on luua teadvust omav masin, kes kannaks endas nii kogu inimkonna poolt läbi aegade ammutatud infot kui ka kõiki inimemotsioone. Filmi saad vaadata Go3 voogedastusplatvormilt SIIT.