Johnny Depp võib pulmad ära jätta

Johnny Depp võib pulmad ära jätta

Näitlejanna Amber Heardiga kihlatud Johnny Deppi hirmutavad noored konkurendid.

Näitlejanna Amber Heardiga kihlatud Johnny Deppi hirmutavad noored konkurendid.

Väidetavalt hakkas 51aastane näitleja Johnny Depp oma abiellumissoovis kõhklema, kui nägi, kuidas tema 28aastane kihlatu omavanuse James Francoga võtteplatsil lustis, vahendab The National Enquirer.

“Amberi ja Jamesi vahel lendas selgelt sädemeid ja Johnny sai hiljem fotosid nähes väga armukadedaks. Amber proovis küll kallimat veenda, et nad elasid vaid rolli sisse, aga Johnny ei usu teda,” räägib mehe pikaajaline sõber. 

Näib, et tähed ei soosi Heardi ja Deppi liitu üldse: ka Johnny lapsed sõdivad abielu vastu, sest ei taha biseksuaalset staari oma kasuemaks.

Johnny tahab, et ka tema lapsed abielu sõlmimisel osaleks, kid Lily-Rose ja Jack on oma ema Vanessa Paradisiga väga lähedased ja süüdistavad Amberit perekonna lõhkumises,” jätkab sõber. 

Lisaks kõigele soovib Amber lapsi, aga Johnny mitte enam nii väga. “Ta annab endale aru, et enne, kui laps täisealiseks saab, on ta peaaegu 70. Ning kui ta siis Amberit nooremate meeste seltsis näeb, polegi ta kindel, kas on ikka õiget sammu astumas,” selgitab allikas. 

Hiljuti olevat Depp käinud välja idee lükata eelolevale sügisele planeeritud pulm edasi järgmise aasta algusesse ja sõbrad arvavad, et sellest abielust asja ei saagi. 

Depp pole muide eriti kindla sõna mees olnud: abieluranda ei jõudnud ta oma varasemate kihlatute Winona Ryderi, Jennifer Grey ega Sherilyn Fenniga. Oma laste emale Vanessale, kellega Depp 14 aastat koos veetis, ei teinud ta aga isegi ettepanekut.

 

Buduaar.ee