JON BON JOVI AVALDAS SALADUSE, kuidas tal on õnnestunud 30 aastat abielus olla

shutterstock

People

Kui enamus Hollywoodi staare vahetab oma elu jooksul mitmeid kordi partnereid ja leidub ka neid, kes jõuavad lausa mitu korda abielus olla, siis Jon Bon Jovi on erand. Ta on oma abikaasa Dorothea Hurleyga olnud abielus 30 aastat.

Dorothea ja Jon tutvusid 1980.aastal, kui mõlemad alles keskkoolis käisid. Paar ei sõudnud aga koheselt abieluranda, vaid nad olid enne pulmi päris pikalt niisama koos. Abiellusid nad alles 1989.aastal, kui Jon Bon Jovi oli oma karjääri tipus.

Jon arvab, et nende pika liidu saladuseks on see, et nad ei kasvanud eraldi suundades, vaid koos. “Ja me tõesti meeldime teineteisele, meile meeldib koos aega veeta. Lisaks ei ole Dorothea armukade,” sõnas muusik.

Dorothea sõnul talle meeldib näha naisi oma mehe lava ees. “Nende kirg muusika vastu on imetlusväärne, miks ma peaksin sellisesse asjasse kuidagi halvasti suhtuma,” rääkis naine.

Jon Bon Jovi tunnistas, et kuigi rokkari eluga käib kaasas palju kuulsust ja tähesära, siis on Dorothy aidanud tal maalähedaseks jääda. “Me nägime selle nimel palju vaeva ja me pole langenud tuntuse lõksu. Oleme näinud, kuidas meile lähedased inimesed on aastate jooksul kuulsuse küüsi langenud. See on lihtsalt asi, mida ma teen, mitte, et ma selline oleksin. Ma kirjutan laule ja olen hea nende esitamises. See on kõik.”

Ka on Dorothea ja Jon Bon Jovi suhe üles ehitatud austusele, samasugustele väärtustele ja paarile meeldib koos ühiskonnale heategevuse näol tagasi anda.