Joosep Järvesaar: Ideaalsed rinnad on pringid ja ilma karvadeta

19 kommentaari

Tihti arutletakse, et millised naise rinnad meestele kõige enam meeldivad. Kas suured? Väikesed? Keskmised? Ümarad? Pringid? …Seda loetelu võiks jätkata lõputult, kuna maitsed on erinevaid!  Buduaar uuris paljude noorte tüdrukute lemmikult ansambel Bedwettersi solist Joosep Järvesaarelt (20), et millised rinnad on tema meelest ideaalsed?  

 Tihti arutletakse, et millised naise rinnad meestele kõige enam meeldivad. Kas suured? Väikesed? Keskmised? Ümarad? Pringid? …Seda loetelu võiks jätkata lõputult, kuna maitsed on erinevaid! 

Buduaar uuris paljude noorte tüdrukute lemmikult ansambel Bedwettersi solist Joosep Järvesaarelt (20), et millised rinnad on tema meelest ideaalsed?  

„Ideaalsed rinnad on pringid, mahuvad täpselt pihku ja neil ei tohi olla liiga suured rinnanibud,“ arvab Joosep. „Veel ei tohiks olla rindade peal karvasid,“ lisab ta. Kui lauljalt uurida, et kas tal on olnud palju kokkupuuteid karvaste rindadega naistega, ütleb ta: „On küll olnud mõned kokkupuuted ja isegi üks karv on väga häriv minumeelest!“ Ideaalsed rinnad on Joosepi  meelest ansambel Paramore solistil Hayley Nicole Williamsil.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/