Joosep Järvesaar: mu hing ja süda kuuluvad bändile

Joosep Järvesaar: mu hing ja süda kuuluvad bändile

Buduaar uuris bändi Bedwetters solisti Joosep Järvesaare käest, millega ta hetkel tegeleb ning kuidas läheb bändil. Projektidest, millega Joosep hõivatud on, ei söandanud ta veel rääkida, kuid selle eest rääkis Bedwettersi tegemistest.

Buduaar uuris bändi Bedwetters solisti Joosep Järvesaare käest, millega ta hetkel tegeleb ning kuidas läheb bändil. Projektidest, millega Joosep hõivatud, on ei söandanud ta veel rääkida, kuid selle eest rääkis Bedwettersi tegemistest.

Bedwetters on täies hoos, kogu suvi olid poistel käed- jalad tööd täis, kuna esineda tuli mitmetel festivalidel viies erinevas riigis. „Sel reedel on meil esinemine Rock Cafes ja 7.novembril Helsingis klubis Semifinal,“ annab Joosep ülevaate tulevastest esinemistest. Samuti jõuab sel nädalal meie raadioeetritesse poiste uus singel „Someone Worthless,“ mida mängitakse Rootsi jaamades P3 Rockster ja Metalbox.

Küsimusele, kas Joosep soolokarjäärile ei ole mõelnud, tuleb vastuseks kindel ei. „Mu hing ja süda kuuluvad bändile, ma ei taha olla üks kõigi eest, otse vastupidi,“  tunnistab ta Buduaarile.

Tulevikuplaanide kohta ei oska noormees midagi kindlat öelda, kuid teab, et muusika on ja jääb tema südamesse alatiseks!

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja