Josh Lucas ja Jessica Ciencin lahutavad unelmate abielu

Josh Lucas ja Jessica Ciencin lahutavad unelmate abielu

Näitleja Josh Lucas ja tema kirjanikust abikaasa Jessica Ciencin Henriquez lahutavad raskel hetkel imeliselt alanud ja kaunilt kestnud abielu.

Näitleja Josh Lucas ja tema kirjanikust abikaasa Jessica Ciencin Henriquez lahutavad raskel hetkel imeliselt alanud ja kaunilt kestnud abielu.

Kaks aastat kestnud abielu saab peagi punkti, vahendab People.  “Jessica andis lahutuse sisse jaanuaris,” räägib üks paarile lähedal seisev isik. Miks Josh ja Jessica lahutavad, ta öelda ei taha.

42aastase Joshi ja 28aastase Jessica lugu sai alguse naise elu ühel raskeimal ajal: tal oli just diagnoositud emakakaela vähk. “See oli üks neist klassikaliselt veidratest New Yorgi kohtumistest,” on Jessica Joshiga tutvumist meenutanud. Nad kohtusid 2011. aastal pargis, kus mõlemad oma koeraga jalutasid. “Ma ei usu armastusse esimesest silmapilgust, aga sädemeid oli sel hetkel õhus päris kindlasti,” rääkis naine. 

Kuus nädalat hiljem avaldas Jessica Joshile oma ränga saladuse. “Me olime tema korteris ja ma mõtlesin, et ma pean talle rääkima või siit põgenema. Tundsin, et tegu on millegi võimsaga, teadsin, et sellest võiks tulla suhe. Aga ma olin haige. Ja nii ma siis talle kohmasingi, et mul diagnoositi vähk,” meenutas Jessica. Mees oli esimene inimene, kellele ta oma haigusest rääkida suutis ja Josh ei lasknud end verest välja lüüa. “Siis on meil probleem, sest ma olen selles asjas juba kõrvuni sees,” ütles ta.

Veel samal nädalal paar kihlus ja 2012. aastal nad abiellusid. 

“Ta oli minu kõrval ja mu jaoks kogu ravi vältel olemas,” meenutas Jessica hiljem leheveergudel mehe jäägitut toetust. 

2012. aasta juunis sündis neile poeg Noah Rev. “Kõik ütlevad, et see (lapse saamine – toim.) on elu suurim seiklus ja mind hämmastab, kui väga ma seda armastan!” ütles Josh sama aasta detsembris.

Lähedaste kinnitusel oli abielu pealtnäha õnnelik ja pilvitu.

2014. aasta alguseks on tulest ja veest läbi käinud paar kahjuks jõudnud seisu, kus üheskoos jätkamiseks võimalust ei nähta. Lahutuse põhjustest ei taha kumbki rääkida.