“Jõuluhommik” Tallinna Tehnika-kõrgkoolis

“Jõuluhommik” Tallinna Tehnika-kõrgkoolis

Tallinna Tehnikakõrgkoolis toimus 12.12.12 heategevuslik “Jõuluhommik”, mis oli suunatud Keila SOS Lastekülale.  

Tallinna Tehnikakõrgkoolis toimus 12.12.12 heategevuslik “Jõuluhommik”, mis oli suunatud Keila SOS Lastekülale.

Ürituse korraldasid Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengid rõivaste tehnoloogia erialalt. Seda nimelt “Kliendisuhete juhtimise” õppeaines, õpetajaks ja juhendajaks Anneli Kaldoja.

Taolist üritust on korraldatud tehnikakõrgkoolis juba aastaid, igal aastal valitakse abivajaja, keda toetada. Sel aastal osutus valituks Keila SOS Lasteküla. Ürituse korraldasid tudengid täiesti iseseisvalt. Kokku oli 9 tüdrukut, nendeks siis Paula Buht, Erle Ehas, Reet Järsk, Heli Klaos, Ljudmila Lagutina, Keidy Lillmaa, Janell Salumäe, Birgit Võidula, Siiri Õisma. Enne ürituse toimumist käisid tüdrukud Keila SOS Lastekülaga tutvumas. Esimene kord osaleti koristuspäeval koos lastega, aidati riisuda ja hiljem istuti toas ja ajati mõnusalt juttu. Teine kord viisid tüdrukud lastekülla kaks hobust, millega oli lastel võimalik ratsutada ja hiljem meisterdasid kõik koos jõulukaarte.

Laadalt sai osta erinevaid küpsetisi, mida olid teinud ja kohale toonud tehnikakõrgkooli tudengid ja õppejõud. Samuti sai laadalt osta lasteküla laste valmistatud jõulukaarte. Veel sai osaleda loosis, kus tänu tublidele sponsoritele oli võimalik välja panna 101 loosipakki, kus iga loos võitis. Esinesid Cadencia tantsutüdrukud Kadrinast. Pärast esinemist toimus suur oksjon, kust oli võimalik soetada sponsorite poolt välja pandud auhindu. Ürituse lõpetas võimas moeshow rõivaste disaini eriala 3. kursuse tudengite poolt. Üritus läks vägagi hästi ja tüdrukutel õnnestus Keila SOS lasteküla tarbeks koguda 764,22 eurot. Samuti sai lasteküla ka riideid, kõrvarõngaid ja muid häid ning vajalikke asju. 

Tallinna Tehnikakõrgkooli rõivaste tehnoloogia eriala 2. kursuse tudengid tänavad kõiki, kes võtsid vaevaks kohale tulla ja omalt poolt aidata!