JUBE VIDEO: naine maksis kätte kallimale, kes varjas oma HIV diagnoosi

Kuidas reageeriksid sina, kui saaksid teada. et su kallim on sinuga kooselu ajal HIV-positiivsesse nakatunud ning seega ohtu seadnud ka sinu elu? Kas mahajätmine on piisav karistus? Ega vist mitte!

Kuidas reageeriksid sina, kui saaksid teada, et su kallim on sinuga kooselu ajal HIV-positiivsesse nakatunud ning pole suvatsenud sulle seda üles tunnistada? Kas mahajätmine on piisav karistus? Ega vist mitte!

 

Ameeriklanna Misty Lee Wilke otsustas kättemaksuks oma mehest autoga üle sõita. Naine passis oma punases Mustangis peale, kui mees rattaga mööda teed tuli, ning vajutas gaasi põhja ja sõitis mehele otsa. Mees lendas üle kapoti, vigastas selgroolüli, aga jäi õnneks ellu. 

30 minutit hiljem naine ilmselt siiski kahetses oma tegu ja helistas politseisse, et omapoolne versioon ära rääkida. 10. juunil mõisteti Wilke süüdi teise astme mõrvakatses ning peab nüüd trellide taga aega veetma. Mees, kes naise tervise ja elu haiguse varjamisega ohtu seadis, mingit karistust ei saanud.

Turvakaamera jäädvustas tapmiskatse ning see on nüüd ka internetti levinud, kus inimesed on jagunenud kahte leeri ja paljud leiavad, et mõlemad osapooled on võrdselt süüdi ning naisele on karistusega ülekohut tehtud. Kuidas sulle tundub, keda peaks karistama?

Vaata naise poolt sooritatud mõrvakatse videot allpool: 

 

Allikas: pressroomvip.com