JULGE SAMM! VENEMAA “PARIS HILTON” plaanib saada Venemaa järgmiseks presidendiks

Venemaa üks glamuursemaid ja populaarsemaid seltskonnastaare, miljonäri tütar ja kohalikuks Paris Hiltoniks peetav seltskonnakaunitar Ksenia Sobchak teatas, et plaanib kandideerida Venemaa järgmiseks presidendiks.  

Ksenia on Venemaal tuntud saatejuht, ajakirjanik ja näitleja, kes teatas eile oma sotsiaalmeediakanalite vahendusel, et soovib saada Venemaa järgmiseks presidendiks. Neid, kes talle Venemaal ja mujal maailmas pöialt hoiavad, on palju ning päevaga on ainuüksi Instagramis oma toetust avaldanud üle 1,2 miljoni inimese. 

Ksenia on Kremli kriitiline ajakirjanik ja muuhulgas ka endise Peterburgi linnapea tütar. Ta on alati silma paistnud julgete sõnavõttude poolest. Viimased viis aastat on Ksenia teinud ajakirjanikutööd ja vahendanud julgeid Putini-vastaseid uudiseid Venemaa elanikele ja maailmale. Ksenia saab novembri alguses 36-aastaseks ja tohib sarnaselt teiste isikutega kandideerida Venemaa presidendiks.  

Ksenial on ainuüksi Instagramis üle 5,2 miljoni jälgija ning tema valmiskampaaniaga saab end kursis hoida ka blogilehel www.sobchakprotivvseh.ru (eesti k “Sobtchak kõikide vastu”).

Mis arvad, kas Ksenial õnnestub Venemaal riigipööret teha?

Buduaar.ee