JULM VERETÖÖ: ELLU JÄETI vaid naine ja kolmekuune beebi

JULM VERETÖÖ: ELLU JÄETI vaid naine ja kolmekuune beebi

Vägivaldsusele kalduv Derrick Dearman sooritas eelmisel nädalavahetusel kohutava veretöö tappes viis inimest, nende seas ka viiendat kuud lapseootel naise. Toimunut peetakse isegi läbi aegade jõhkraimaks massimõrvaks Alabama osariigi ajaloos. 

Vägivaldsusele kalduv Derrick Dearman sooritas eelmisel nädalavahetusel kohutava veretöö, tappes viis inimest, nende seas ka viiendat kuud lapseootel naise. Toimunut peetakse isegi läbi aegade jõhkraimaks massimõrvaks Alabama osariigi ajaloos. 

27aastane Derrick ja tema 24aastane kallim Laneta Lester läksid tülli ning naise sõnul kasutas mees tema peal vägivalda. Laneta otsustas põgeneda oma õe juurde Alabama osariiki Citronelle’i linna. Öösel ärkas naine aga kohutava vaatepildi peale – Derrick oli talle järgnenud ning nüüd tappis ta julmalt kõik viis inimest, kes seal majas antud hetkel olid, jättes ellu vaid Laneta ja ühe kolmekuuse beebi. Mõrvarelvana oli mees politsei andmetel kasutanud tulirelva ja ilmselt ka kirvest.

Peale jõhkrat veretööd surus mees Laneta ja beebi autosse ning viis oma isa juurde Leakesville’i Mississippi osariigis. Seejärel pöördus naine politseisse ja Derrick andis ennast vabatahtlikult üles. 

Varasemalt on Derrick saanud süüdistusi narkootikumidega seoses, ent seda, kas ta mõrvaööl oli narkouimas või mitte, pole veel teada. Politseiga teeb noormees koostööd ning peagi määratakse talle ka karistus.

Allikas: wkrg.com